Alvin i Wiewiórki Wielka Wyprawa w Łodzi

ps0050_comp_v122.1045W niedzielę 24 stycznia Alvin i wiewiórki organizują wyjątkowe spotkanie dla swoich przyjaciół w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja w Łodzi.

Któż nie zna sympatycznych wiewiórek Alvina, Szymona i Teodora? Miliony dzieci i rodziców na całym świecie podziwiają ich wokalne zdolności i nie mogą doczekać się kolejnej części ich przygód. Dlatego też, z okazji zbliżającej się premiery „Alvin i wiewiórki: Wielka Wyprawa” Alvin w niedzielę, 24 stycznia  organizuje dla swoich fanów imprezę w CH-R Sukcesja (al. Politechniki 1).  Zapraszamy od godz. 11.00 do 19.00

Przychodząc na imprezę przeniesiecie się do Los Angeles. Los Angeles – znane też jako Miasto Aniołów – to nie tylko dom Alvina, Szymona i Teodora ale też światowa stolica kina, która może również pochwalić się potężnym rynkiem muzycznym. Dlatego też podczas imprezy nie zabraknie atrakcji muzycznych i filmowych. Uczestnicy, wśród dźwięków muzyki, będą mogli wziąć udział w wiewiórowym karaoke dla dużych i małych, zmierzyć się z zumbą czy podziwiać wokalne i taneczne umiejętności gości Alvina.

W specjalnej strefie filmowej będą mogli obejrzeć poprzednie części przygód sympatycznych wiewiórek. Każdy będzie mógł wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej z Alvinem i otrzymać pamiątkowe zdjęcie. Tańce, śpiewy czy niepowtarzalne fotografie to nie jedyne atrakcje. Będą także gry, konkursy i quizy filmowe. Zapraszamy również na słodki poczęstunek do strefy zabawnego Teodora.

Alvin, z myślą o najmłodszych uczestnikach imprezy, przygotuje także specjalną strefę plastyczną, gdzie maluchy będę mogły rysować czy przygotować specjalne maski karnawałowe.

Impreza organizowana przez Alvina to niepowtarzalna okazja do super zabawy i przygotowania się do nowej przygody filmowej. W najnowszym filmie „Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa”, Alvin, Szymon i Teodor oraz ich nowy przyjaciel, Miles, przemierzą Stany Zjednoczone i przeżyją szaloną wyprawę. Muszą dotrzeć do Miami, zanim ich tata Dave, podejmie wielką życiową decyzję. Jaką? Zagadka rozwiąże się wkrótce. „Alvin i Wiewiórki: Wielka wyprawa” już od 22 stycznia w kinach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *