14sierpnia_018W sobotę, 14 sierpnia w Pasażach Schillera i Rubinsteina kolejna odsłona Pasaż(y) Sztuki. Tym razem pod hasłem alternatywnie i elektronicznie.

   
W Pasażu Schillera wystąpiła znana m. in. z występu w programie „Mam Talent!” wrocławska grupa All sounds allowed. Charakterystyczne dla muzyków jest to, że korzystają z instrumentów stworzonych na bazie recyclingu. Rury, metalowe i plastikowe beczki, blacha, sprężyny, pcv etc. – to surowce, które wykorzystują budując swoje nietypowe instrumentarium perkusyjne.
 
– Nasza muzyka to permanentny eksperyment prowadzony na granicy zasad BHP. Każde wykonanie jest niepowtarzalne. Jest nas trzech, ale gramy za dwunastu – mówią muzycy z All sounds allowed.

Występ ASS nie był jedyną atrakcją muzyczną zorganizowaną w sobotę w ramach Pasaż(y) Sztuki. W Pasażu Rubinsteina zorganizowano dwie konstrukcje, w których usadowili się muzycy prezentując muzyczny performance.

Kolejna impreza z cyklu w następną sobotę, 20 sierpnia. W Pasażu Schillera zostanie zorganizowana akcja pod hasłem „plastycznie/graficznie”.

 
Pasaże Schillera Pasaże SchilleraPasaże Schillera Pasaże SchilleraPasaże Schillera
Pasaże Schillera Pasaże Schillera Pasaż RubinsteinaPasaż Rubinsteina
Pasaż Rubinsteina Pasaż RubinsteinaPasaż Rubinsteina
  
Zobacz także:
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
24082012_120
Bajka o Uchu Polany w Willi Grohmana (foto)
_DSC0360rambo
Odjazdy Przyjazdy na Dworcu Łódź Fabryczna (foto)
Piotr_3
Piotr Rogucki Super Solo w Scenografii (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*