AloszaAwdiejew-0253W poniedziałek, 31 stycznia w Teatrze im. Stefana Jaracza zorganizowano koncert wybitnego językoznawcy, kabareciarza i muzyka, Aloszy Awdiejewa.

  
Występ należał do trasy promującej ostatnią płytę artysty pt. „Alosza na Bis” wydanej przez Polskie Radio. Podczas łódzkiego koncertu Awdiejewowi towarzyszyli: Marek Piątek – znakomity gitarzysta solowy i Kazimierz Adamczyk – kontrabasista, muzyk jazzowy.

W czasie recitalu można było usłyszeć takie utwory, jak cygańskie ballady „Graj gitaro” i „Jechali Cyganie” oraz słynna „Suliko”, gruzińską pieśń, o której mówi się, iż była ulubioną piosenką Stalina. Awdiejew zaprezentował także „Homel” – jedną z ukochanych piosenek artysty. Przed każdym z utworów muzyk rozbawiał publiczność licznymi gagami i opowieściami okraszonymi świetnym dowcipem.

Zapraszamy do obejrzenia foto relacji:

   
Alosza Awdiejew w Teatrze Jaracza Alosza Awdiejew w Teatrze Jaracza Alosza Awdiejew w Teatrze Jaracza
Alosza Awdiejew w Teatrze Jaracza Alosza Awdiejew w Teatrze Jaracza Alosza Awdiejew w Teatrze JaraczaAlosza Awdiejew w Teatrze Jaracza
Alosza Awdiejew w Teatrze JaraczaAlosza Awdiejew w Teatrze Jaracza Alosza Awdiejew w Teatrze Jaracza Alosza Awdiejew w Teatrze Jaracza
Alosza Awdiejew w Teatrze Jaracza Alosza Awdiejew w Teatrze Jaracza Alosza Awdiejew w Teatrze Jaracza
Alosza Awdiejew w Teatrze Jaracza Alosza Awdiejew w Teatrze Jaracza
 /foto Przemek Sikora / muzyczneobrazki.pl
 
Zobacz także:

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
muzyczny
Casting do spektaklu „Prawy do lewego”
_MG_0257
1. urodziny Stand-Up Łódź (foto)
Informator teatralny

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*