Alicetea w The Rollin’ Barrel

W piątek, 15 lutego o godz. 19 w The Rollin’ Barrel wystąpi Alicetea. Jako supporty pojawią się: RZK Sound, Smoków Nie Ma i Nie Na Ras. Wstęp: 10 zł (przedsprzedaż), 15 zł (w dniu imprezy).

Alicetea to radomski zespół tworzony przez siedmiu muzyków, prezentujących energetyczną i stylistyczną fuzję dźwięków – od rocka, reggae, przez funkowe rytmy do kompozycji z potężnym kopem. Ma na koncie zagranych kilkaset koncertów zarówno w kraju i za granicą, w tym na największych scenach takich jak Przystanek Woodstock. W 2008 wydał swoją pierwszą płytę pt. „Muzyka Moja Broń”, w 2013 r. album „Wyspy Planety Układy”. Alicetea przez ponad 10 lat swojej działalności zagrał kilkaset koncertów w wielu miejscach w Polsce, a także poza granicami kraju. Obecnie zespół rusza w trasę promującą najnowszy album „Idylla” – wydany w grudniu 2018 roku.

O nowym albumie „Idylla” 19 grudnia 2018 to data premiery trzeciego studyjnego albumu radomskiego zespołu Alicetea, zatytułowanego Idylla. Fani, którzy znają i lubią radomski skład za różnorodność i podróże międzygatunkowe, nie zawiodą się. Ci, którzy oczekują czegoś nowego, również będą mogli usłyszeć jak Herbatniki eksplorują kolejne stylistyczne zakątki muzyki, odnajdując się w energicznych połączeniach stylistyki rocka, reggae, ska i elektroniki. Idylla to obraz, a raczej współcześnie rzecz ujmując, ekran na którym maluje się beztroska, rajska sielanka. Wiecznie uśmiechnięte i szczęśliwe twarze na profilach społecznościowych, bezkonfliktowe związki i nieustająca gonitwa za uzależniającymi polubieniami naszych zdjęć. Podczas, gdy „to, co piękne jest za oknem a w oknie przekontrastowane”. Idealizujemy naszą rzeczywistość bo chcemy by się taką stała. Wracamy do przeszłości, bo wydaje się nam być prostsza i prawdziwsza. I o tym opowiadają teksty utworów na płycie. Płytę promują dwa teledyski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *