Alegorya w DOMu

009a

W sobotę, 28 listopada o godz. 19 w DOMu rozpocznie się koncert grupy Alegorya. Jako support pojawią się Szwalnia i The Gamblers. Wstęp wynosi 7 zł.

Zespół Alegorya to łódzka formacja, której znakiem rozpoznawczym stały się pełne energii występy i mocne riffy. Istnieją od stycznia 2007 roku i na swoim koncie mają kilkaset występów na scenach klubowych oraz festiwalach muzycznych, m.in. obok takich zespołów, jak Aerosmith, Alter Bridge, Walking Papers, The Treatment, Jelonek, Akurat czy The Bill.

Występowali podczas Impact Festivalu 2014 oraz Jarocin Festiwalu 2014, gdzie zostali bardzo ciepło przyjęci przez międzynarodową publiczność. 28 października 2014 r. w warszawskiej Stodole supportowali amerykańskiego Skilleta. Grają mocnego, polskiego rocka. Nie boją się jednak łączyć gatunków, co owocuje wyjątkowym brzmieniem. Charyzma wokalisty sprawia, że zespół potrafi porwać do wspólnej zabawy każdego.
Wielokrotnie ich przebój pt. „Furia” gościł na szczytach lokalnych list przebojów.

W kwietniu 2014 roku wydali debiutancki album pt. „Alegorya”, który był nominowany do nagrody głównej w plebiscycie „Łódzka Płyta Roku”. Zespół Alegorya to wybuchowa mieszanka muzyki i scenicznej energii, koło której trudno przejść obojętnie.

Line-up:
19:00 Otwarcie drzwi
19:30-20:00 – Szwalnia
20:15-20:45 – The Gamblers
21:00-22:30 – Alegorya

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *