8alastorW piątek, 10 stycznia w klubie DOM znów pojawiła się nie lada atrakcja dla fanów mocnych metalowych brzmień. Zagrały trzy grupy trashmetalowe:  Alastor z Kutna,  Santer z Łodzi i Maggoth z Pabianic.

Alastor – to  jeden z weteranów thrashmetalu na polskiej scenie muzycznej. Powstał w Kutnie w 1986 roku. W roku 1989 pojawił się debiutancki longplay „Syndroms of the Cities” wydany przez włoską wytwórnię Metalmaster. Polskojęzyczna wersja płyty „Syndromy Miast” wydano w roku następnym tylko pod postacią kasety. Koncertowali razem z wieloma zespołami zaliczanymi zarówno do polskiej, jaki światowej czołówki. Zespół ma na swoim koncie występy na wszystkich większych festiwalach metalowych oraz rockowych. Pod koniec lat 90-tych zawieszono działalność zespołu by w 2005 go reaktywować i w 2009 r wydać wysoko oceniony album „Spaaazm. Najnowszy album grupy to „Out of Anger”

Sobotni wieczór rozpoczął się krótkim koncertem Maggoth, a grający po nich Santer mocno podkręcił atmosferę i wciągnął ludzi do pogo pod sceną, zagrzewajac grunt dla Alastora…

Zobacz także:

Uburen w Luce (foto)

Quo Vadis i Percival Schuttenbach w Luce (foto)

Alastor w Luce (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC07545
Guantanamo Party Program w Grandzie (foto)
Famuła w TU (foto)
_IGP4371_kopia
Levity w Łodzi Kaliskiej (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*