IMG_0018gg26 września uczniów Szkoły Podstawowej Nr 26 im. Kapitana Stefana Pogonowskiego nie będzie brało udziału w lekcjach. Na murach szkoły malowali graffiti. Akcję przeprowadzono w ramach projektu „Jestem stąd”.

„Jestem Stąd” – to kilkumiesięczny cykl spotkań oraz warsztatów podczas, których doświadczeni muzycy, tancerze, filmowcy i sportowcy z Łodzi oraz okolic przekazują swoją wiedzę i pasję uczestnikom projektu oraz zachęcają ich do podejmowania własnych, twórczych działań w celu odmiany postrzegania swojej osoby w środowisku lokalnym.

Celem projektu jest nakłonienie najmłodszych do kreatywnego spożytkowania swoich sił oraz energii. Projekt zakończy się Galą Finałową na której dzieci zaprezentują swoje umiejętności oraz będą mogły obejrzeć przygotowane specjalnie dla nich prezentacje swoich trenerów. Dotychczas w ramach projektu odbywały się zajęcia streetdance z choreografem Agnieszką Cygan, breakdance z Fabianem Ziębą, zajęcia filmowe a także zajęcia z yoyo z Damianem Ladą z Grupy Backspin oraz muzyczne m.in. z Dj’em KarpYou. Ostatnio uczniowie szkoły wystąpili w klipie zespołu Magister Nina do nowego utworu „Fundament”..

Organizatorem Projektu jest Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, partnerem zaś Stowarzyszenie Zachodnia.

/fot. Marcin Jurkiewicz www.magiakadrow.com.pl

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
2015-07-11_11-31-19_2
Gra miejska Śladami Tuwima (foto)
Na łódzkim Lotnisku wylądował Mikołaj z prezentami
DSCF2248
Targi Na Styku Kultury 2016 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*