09042013107We wtorek, 9 kwietnia w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Międzynarodowych Targów Łódzkich odbyły się Akademickie Targi Pracy.

To już ósma edycja cyklicznej imprezy, skierowanej nie tylko do studentów i absolwentów łódzkich uczelni wyższych, ale również do firm poszukujących młodych, dobrze wykształconych pracowników. W tym roku targi, tak jak w latach ubiegłych, przyciągnęły tłumy zainteresowanych studentów, jak i wielu wystawców z całej Polski. To świetna okazja do tego, aby bliżej poznać firmę, która nas interesuje. Dużą zaletą targów są także szkolenia prowadzone przez profesjonalnych trenerów, dzięki czemu można nabyć umiejętności dostosowania się do zmieniającego się rynku pracy jak i zwiększenia kompetencji zawodowych.

Głównym celem ATP jest bowiem przede wszystkim ułatwienie kontaktu z potencjalnym pracodawcą, jak również możliwość zapoznania się z przedstawicielami wielu przedsiębiorstw polskich oraz działających na rynku międzynarodowym.

joomplu:51428

Wszyscy odwiedzający mogli wziąć udział w głosowaniu na najlepsze stoisko. Najwięcej głosów uzyskała oferta Instytutu Medycyny pracy imienia profesora Józefa Nofera.  

Biorąc pod uwagę fakt, że liczba osób zainteresowanych wydarzeniem jest coraz większa należy uznać iż Akademickie Targi Pracy wpisują się w kalendarz ważnych wydarzeń.

Zobacz także:

Akademickie Targi Pracy 2012 (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Finał projektu Muzeum w Liceum (foto)
IMG_4687
Łódzka Masa Krytyczna – lipiec 2012 (foto+wideo)
UMŁ wsparł kulturę z grantów

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*