plakatzakaRozpoczął się nabór do Studenckiego Radia Żak Politechniki Łódzkiej.

SR Żak PŁ należy do jednych z najstarszych rozgłośni akademickich w Polsce – w tym roku obchodziło 57. urodziny. Można je słuchać na częstotliwości 88,8 MHz w Łodzi i okolicach, a przez Internet na całym świecie. Żak jest jedyną radiostacją w Polsce w pełni zarządzaną przez samych studentów, którzy za swą pracę nie pobierają wynagrodzenia, bowiem nasza działalność opiera się na wolontariacie. Ramówka może poszczycić się programami autorskimi o tematyce kulturalnej, społecznej, muzycznej, sportowej i publicystycznej.

Jeśli zawsze chciałeś/łaś spróbować swoich sił za mikrofonem, marzenie o zostaniu realizatorem programów radiowych spędza Ci sen z powiek albo każdego dnia budzisz się z nowym pomysłem na chwytliwy post – Żak czeka właśnie na Ciebie! Spróbujesz wszystkiego, co wiąże się z pracą w radiu. Możesz mieć wpływ na to, jaką muzykę emitujemy na antenie, realizować audycje, usiąść za mikrofonem albo wspólnie z Zespołem Promocji i Rozwoju zadbać to, żeby radio było widać na mieście oraz w sieci! Czekają na Ciebie: Redakcja Informacji, Redakcja Muzyczna, Zespół promocji i rozwoju oraz Zespół techniczny.

Wpadnij jeżeli:
– chciałbyś/chciałabyś sprawdzić się w roli reportera oraz prowadzącego,
– kręcą Cię kable, chcesz spróbować swoich sił w nagłaśnianiu koncertów i festiwali (YAPA, imprezy miejskie w Łodzi)
– o muzyce wiesz niemalże wszystko i chcesz rozwijać się w kierunku dziennikarza muzycznego,
– jesteś grafikiem, fotografem albo posiadasz zacięcie informatyczne,
– Bardziej niż mówić, wolisz pisać a przy tym posiadasz lekkie pióro,
– Interesujesz się zagadnieniami związanym z PR, social media i marketingiem.

Naborowy rozkład jazdy!
– Dni otwarte: 19 – 21 października, godz. 17:00 – 20:00; al. Politechniki 7
– Podczas naboru na 88,8 MHz będą trwały audycje specjalne. Codziennie od 18:00 będziecie mogli posłuchać wieści z naborowego frontu i/lub stać się częścią audycji!
– W radiu będą czekali na Was szefowie poszczególnych redakcji wraz z dzielną ekipą żakowców, którzy chętnie odpowiedzą na każde z Waszych pytań, oprowadzą Was po naszej siedzibie oraz przybliżą specyfikę pracy Żakowca
– Nabór zakończy się specjalnymi warsztatami radiowymi
Zapraszamy do III DS PŁ – al. Politechniki 7!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
photo.jpg
90 lat PBW w Łodzi – jubileuszowy biblioteczny street walk
10urodzinyfali
10. urodziny Fali
Kolorowa Tolerancja 2019

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*