Aiskhron, Grenade i Neurotic Serenity w Stereo Krogs

aihkronW piątek, 15 stycznia o godz. 20 w Stereo Krogs wystąpią Aiskhron, Grenade i Neurotic Serenity. Bilety kosztują 7 zł.

AISKHRON
Założyliśmy Aiskhron w czerwcu 2011r. w mieście Łodzi. Gramy progresywny  zter/ zter metal, z licznymi innymi inspiracjami.

NEUROTIC SERENITY
Grupa Neurotic Serenity powstała z inicjatywy Johnnego latem 2005 roku, który wraz z Emdżejem rozpoczął pracę nad pierwszymi dźwiękami zawierającymi mieszankę  zter,  zter, progressive metalu, rocka a nawet muzyki elektronicznej. W okolicach roku 2006-2007 zespół intensywnie koncertował, dzieląc scenę m.in. z Luna ad Noctum, Esquarial, Toxic Bonkers. Zostało nagrane  zterootworowe demo, ale niestety na skutek problemów ze składem, N.S. zawiesił swoją działalność w okolicach 2009 roku. Przez prawie trzy lata nazwa Neurotic Serenity tkwiła w otchłani niebytu, jednak członkowie zespołu cały czas pozostali aktywni muzycznie uczestnicząc w różnych projektach. Na początku 2012 roku Johnny wspólnie z Danielem podjęli temat powrócenia do grania jako NS. Odświeżyli materiał Neurotic Serenity dodając kilka kompozycji, które powstały od czasu zawieszenia działalności. Niedługo potem spotkali się by złożyć wszystkie utwory w jedną całość. Niebawem skład został skompletowany i zespół rozpoczął ponownie szlifowanie materiału i granie koncertów.

GRENADE
Obecny skład zespołu uformował się w 2014 roku, choć muzycy grali ze sobą już kilka lat wcześniej w innych formacjach. Granade to zespół grający Thrash Metal. Kapela jest aktualnie w trakcie nagrań stworzonego razem materiału w studio. Demo powinno być gotowe na nowy rok. Wraz ze stworzeniem i nagraniem materiału po ponad roku pracy i prób, ruszają na podbój scen koncertowych. To debiutancki koncert zespołu w nowym składzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *