stereoahW piątek, 11 stycznia po godz. 21 w Stereo Krogs rozpocznie się koncert Ahead i zespołu Obraski. Wstęp jest bezpłatny.

Obraski – Grupa ma swą bazę w Bełchatowie chociaż członkowie zespołu mieszkają w okolicznych miastach , muzyka określana jest jako mieszanka ostrzejszych odmian rocka w którym dominującym nurtem jest punk. Zespół zagrał ponad 100 koncertów u boku największych gwiazd polskiego rocka min.: Proletaryat, Lipali, Perfect, Coma, Ira, Dezerter, TSA, Dżem, Akurat, Moskwa, i wielu innych.

Ahead  – Zespół Ahead oficjalnie rozpoczął swoją działalność w maju 2005 roku w Łodzi. Powstał wtedy pierwszy, trzyosobowy skład zespołu. Wraz z upływającym czasem skład zespołu ewoluował by ostatecznie osiągnąć dzisiejszy format. Od samego początku zespół pracował nad własnym stylem i brzmieniem. Muzyka Ahead to połączenie mocnych rockowych rytmów i melodyjnych riffów. Jest klimatycznie, czasem mocniej, czasem łagodniej, jednak nadal jest to rockowe granie z ogromną dawką energii i pozytywnych emocji.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Katie_Melua_archiwum_notp
Kate Melua zaprasza na Night of the Proms (wideo)
Behemoth_20111023-3543mw
Koncerty w Łodzi – październik 2014
Zabrocki_fot.Kobas_Laksa_1
Zabrocki w Lokalu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*