afromental_xW piątek, 7 listopada o godz. 20 w Wytwórni wystąpi grupa Afromental. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Afromental”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w czwartek (6 listopada), o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin 

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od jedenas… herb…

Siedmiu pełnych energii i bardzo uzdolnionych facetów. Każdy z nich to wyrazista i nietuzinkowa postać. Zarówno prywatnie, jak i na scenie stanowią bardzo zgraną grupę. Grupę, która od 10 lat zmienia polską scenę muzyczną!

W tym roku Afromental obchodzi 10-lecie istnienia i z tej okazji przygotowuje specjalny prezent dla fanów – koncerty klubowe w największych polskich miastach. Zespół odwiedzi również Łódź i zagra w klubie Wytwórnia.

X TOUR to muzyczna podróż, podczas której Afromental  pokaże gościom Wytwórni światy tworzone przez 10 lat działalności. Niespodzianką będą premierowo wykonywane utwory z nowego albumu, który już wkrótce będzie miał premierę.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
strefavod
Kody do filmów ze Strefy VOD (zakończony)
chorzy3
Weekend w New Yorku (zakończony)
Ja teraz kłamię w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*