zdjecie-1-autor-kobaruW niedzielę, 6 listopada o godz. 19 w Scenografii rozpocznie się koncert zespołu Acid Drinkers. Bilety: 40 – przedsprzedaż, 50 – w dniu koncertu. Bilety dostępne w: Klub Scenografia (Zachodnia 81/83) piątek i sobota od godziny 20. Strefa Biletów (Piotrkowska 59) Pub Łódź Kaliska (Piotrkowska 102) godzina 15-19.

Mamy dla Was trzy pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Acid Drinkers”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy 4 listopada, o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawsze odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od mariusz.bo… poiotr.k… suli…

Zapraszamy na trasę koncertową promującą nowy album Acid Drinkers – Peep Show! Tytuł PEEP Show to w rozwinięciu Paralysing, Expansive, Energetic Power Show, co w kilku słowach idealnie oddaje charakter materiału, którym Kwasożłopy uraczą swoich fanów na koncertach w całym kraju.

„Zawsze chciałem nagrać płytę, która byłaby wypadkową trzech naszych albumów – Are You a Rebel, Infernal Connection i Verses Of Steel. Peep Show to właśnie takie 3 w 1” – komentuje materiał perkusista zespołu Ślimak. „Na tym albumie nie bierzemy jeńców zupełnie! To będzie najprawdopodobniej najbrutalniejszy album w naszej historii. Postawiłbym go mniej więcej koło stalowych wersetów, czyli “Verses of Steel” lub “Infernal Connection” – zapowiadał materiał Titus.

Acid Drinkers podczas koncertów to prawdziwy paraliżujący, ekspansywny, energetyczny pokaz siły! Titus, Ślimak, Popcorn i Jankiel sztukę koncertową doprowadzili do perfekcji.

Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 25 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu- zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
vii_gala_baletowa_w_teatrze_muzycznym_20120322_1044193659
Pokazy konkursowe uczniów szkół baletowych (zakończony)
Botoks w Kinie Helios (zakończony)
AfroGramy 2018 w Magnetofonie (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*