zdjecie-1-autor-kobaru10 listopada o godz. 20 w Luce rozpocznie się koncert Acid Drinkers. Jako support wystąpi formacja Strain. Bilety kosztują: 39 zł w przedsprzedaży, 45 zł w dniu imprezy. Dystrybucja : KOLDECURE ” Pub Łódź Kaliska ” ul. Piotrkowska 102a w godz 15 00 – 19 00 tel. 602214751, Klub LUKA ul. Zgierska 26a , Strefa Biletów ul. Piotrkowska 59.

Mamy dla Was trzy pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Acid Drinkers”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w sobotę (8 listopada), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawsze odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpocznynają się od
tunia… babij.a… mariusz…

Zapraszamy na koncert Acid Drinkers, promujący ich najnowszy album „25 Cents For a Riff”, w ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej „25 Upside Down”!  „25 Upside Down” jest nawiązaniem zarówno do najnowszej płyty, jak i 25-lecia zespołu, które Acid Drinkers obchodzi w tym roku. Nadszedł czas na świętowanie ćwierćwiecza w klubach, gdzie zanika dystans między muzykami, a fanami.

Warstwa muzyczna płyty „25 Cents For a Riff” określana jest przez muzyków jednym słowem – klasyka. Czy spodziewać się w takim razie na trasie koncertowej fortepianu, skrzypiec, dyrygenta i filharmonii? W żadnym wypadku! Acid Drinkers przez ćwierć wieku przyzwyczaiło swoich fanów do podążania we wszystkich kierunkach w szerokim obszarze muzyki metalowej, a każda płyta różniła się od poprzedniej.  Jak brzmi klasyka według Titusa, Ślimaka Popcorna i Jankiela w 2014r.? Odpowiedź podczas trasy koncertowej „25 Upside Down”!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Dzikie róże w Kinie Helios (zakończony)
gruby_brzuch_20121208_1716545190
Grubson i Mesajah w Wytwórni (zakończony)
Maraton Matrix – 20. rocznica w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*