08062013_597W piątek, 13 grudnia o godz. 20 w Dekompresji rozpocznie się koncert grupy Acid Drinkers. Jako support pojawią się Myly Ludzie. Bilety kosztują 35 zł w przedsprzedaży, 45 zł w dniu koncertu.

W zeszłym roku Acid Drinkers wydali album „La Part Du Diable”, który promowali na kilkudziesięciu koncertach dla tysięcy fanów. Ci jednak nigdy nie mają dość, dlatego tej jesieni i zimy szykuje się powtórka z rozrywki.  Acid Drinkers to jeden z najbardziej znanych i popularnych zespołów rock’n’rollowych w Polsce. Na swoim koncie mają już 16 płyt, niezliczoną ilość koncertów i zagorzałych fanów od morza po Tatry. Nieustannie tną metal i krzeszą iskry już od prawie 25 lat, kiedy to zespół, jak legenda głosi, został założony… przy butelce taniego wina.

Myly Ludzie – Dawno dawno temu w odległej galaktyce, a tak naprawdę nie dawno bo ledwie kilka lat w tył i galaktyka też nie odległa bo mimo porównania nazwy mieściny do Lorda Hełmofona z kosmicznych jaj to jednak piękny Chełm mamy na Lubelszczyźnie a nie w otchłaniach mrocznego zimnego kosmosu. Grupa kosmicznych komandosów podczas co rocznego święta ochlaju i witania nowego i żegnania starego roku, wpadła na pomysł reaktywacji jak że pięknego i tajemniczego projektu który ma na celu opanowanie mrocznego imperium przemysłu muzycznego. Od tej pory dokonywał swoich podbojów galaktycznych zaczynając od 2005 siejąc w umysłach młodych ludzi ziarna Rocka i Metalu po dziś dzień.

Zobacz także:

Acid Drinkers w Dekompresji (foto)

Luxtorpeda w Dekompresji (foto)

Acid Drinkers w Dekompresji (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ukeje_1
Damian Ukeje w Stereo Krogs
jeru-lodz-poster
Jeru The Damaja w New Yorku
Festiwal Muzyczny Rockowanie w sieci

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*