Acid Drinkers w Bedroomie (zakończony)

zdjecie-1-autor-kobaru18 grudnia o godz. 20 w Bedroomie rozpocznie się koncert formacji Acid Drinkers. Jako support pojawi się Siq. Bilety: 40 zł (przedsprzedaż)/ 50 zł (w dniu koncertu) do zakupienia: „Strefa Biletów” ul. Piotrkowska 59 , KOLDECURE ” Pub Łódź Kaliska ” ul. Piotrkowska 102; w godz 15 00 – 19 00 tel. 602214751, Bedroom Club, Moniuszki 4a.

Mamy dla Was trzy pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Acid Drinkers”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w czwartek (17 listopada), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawsze odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

Acid Drinkers nie potrzebują specjalnego pretekstu, tłumaczeń i uzasadnień. Odwieczne prawo ich natury wskazuje na jedno- jesień i zima od ponad ćwierć wieku oznaczają trasę koncertową! W tym roku jej nazwa mówi sama za siebie. „Headbanger’s Delight Tour” zapowiada się jako czysta radość z grania i spotkania z fanami w klubach w całej Polsce! „Trzeba im brutalnie dopieścić uszy”- komentuje trasę lider zespół Tomasz „Titus” Pukacki.

Koncerty Acid Drinkers słyną z niesamowitej dawki energii, która przepływa między publicznością, a zespołem. Dla wielu fanów to prawdziwe muzyczne święto i obowiązkowy punkt w koncertowym kalendarzu. Bogaty dorobek artystyczny zespołu gwarantuje, że każda trasa różni się od poprzedniej. Ku uciesze fanów dawno niegrane rarytasy wracają do łask, a kultowe utwory, bez których publiczność nie pozwoli skończyć koncertu, brzmią świeżo i porywają tłum, jak za pierwszym razem.

Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 25 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu- zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 16 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *