grafika_na_strone_www_1-1

28 marca w godz. 10-17 w Hali Expo odbędzie się kolejna edycja Absolvent Talent Days – targi pracy. Dla kogo są przeznaczone? Dla studentów i młodych absolwentów.

Kogo spotkasz? Przedstawicieli najważniejszych firm na rynku właśnie teraz szukających pracowników, prezesów i managerów polskich i zagranicznych firm, ekspertów HR, gwiazdy popkultury. Co czeka Cię na miejscu? Setki ofert pracy z różnych branż, debaty, szkolenia career building, konsultacje ze specjalistami HR oraz możliwość wykonania profesjonalnego zdjęcia do CV. Dodatkowo, dobra zabawa, networking i niezapomniane doświadczenia!

Absolvent Talent Days to największe wydarzenie poświęcone karierze młodych w Polsce. Już niedługo studenci oraz absolwenci spotkają się z najbardziej prestiżowymi pracodawcami i będą mieli realne szanse na znalezienie zatrudnienia. Dla tych, którzy chcą się rozwijać, specjaliści poprowadzą bezpłatne szkolenia z tematyki rekrutacji i umiejętności miękkich.

Chcesz zmienić bieg swojej kariery, znaleźć pracę lub praktyki, odpowiedzieć sobie na nurtujące pytania dotyczące rekrutacji? Absolvent Talent Days to najlepsze miejsce, by spełnić te oczekiwania. Każdy uczestnik w jeden dzień ma szansę zapoznać się z ofertą lokalnego rynku pracy, nawiązać wartościowe kontakty zawodowe oraz wziąć udział w bezpłatnych debatach i szkoleniach career building. Wystarczy, że pobierze bezpłatny bilet na: www.talentdays.pl.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
_MG_6747
Book Gig – informacje
Mediatravel 2018 – informacje
2015.03.30visit.lodzlogo781x781
Wycieczki Visit.Łódź – kwiecień 2015

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*