grafika_na_strone_www_1-1Szukasz pracy lub praktyk marzeń? Przyjdź 11 października do EXPO Łódź.

Absolvent Talent Days to największe wydarzenie poświęcone karierze młodych w Polsce. Już niedługo studenci oraz absolwenci spotkają się z najbardziej prestiżowymi pracodawcami i będą mieli realne szanse na znalezienie zatrudnienia. Dla tych, którzy chcą się rozwijać, specjaliści poprowadzą bezpłatne szkolenia z tematyki rekrutacji i umiejętności miękkich.

Chcesz zmienić bieg swojej kariery, znaleźć pracę lub praktyki, odpowiedzieć sobie na nurtujące pytania dotyczące rekrutacji? Absolvent Talent Days to najlepsze miejsce, by spełnić te oczekiwania. Każdy uczestnik w jeden dzień ma szansę zapoznać się z ofertą lokalnego rynku pracy, nawiązać wartościowe kontakty zawodowe oraz wziąć udział w bezpłatnych debatach i szkoleniach career building. Wystarczy, że pobierze bezpłatny bilet na: www.talentdays.pl.

–    Tworzymy uniwersalną przestrzeń komunikacji pomiędzy młodymi kandydatami do pracy a pracodawcami. Tu, w oderwaniu od stresujących sal rekrutacyjnych, w dobrej atmosferze, przy kawie i w prestiżowych lokalizacjach, obie grupy mogą porozmawiać o swoich potrzebach i nawiązać wartościowe kontakty zawodowe – mówi Katarzyna Godlewska, współzałożycielka Grupy Absolvent.pl, organizatora Absolvent Talent Days.  

5 dotychczas zrealizowanych edycji, 8 miast, ponad 35 tysięcy uczestników i 550 firm obecnych na Absolvent Talent Days najlepiej potwierdzają, że organizatorzy świetnie realizują swoje założenia. Dbają też o to, aby z każdym sezonem wydarzenie stawało się coraz bardziej atrakcyjne i przynosiło jak najwięcej korzyści – zarówno młodym uczestnikom, jak i pracodawcom.

60 top pracodawców w jednym miejscu

Nowością jesiennego sezonu Absolvent Talent Days są dwie, profesjonalnie zorganizowane strefy: pracodawcy i szkoleń. To właśnie strefa pracodawcy pozwala uczestnikom poznać aktualne potrzeby rynku pracy. Dzięki niej młodzi mogą wybierać spośród kilku tysięcy ofert od niemal 60 top pracodawców i wziąć udział w próbnych rozmowach kwalifikacyjnych, które uczą, jak opanować stres, będący nieodłącznym elementem procesu rekrutacji.

Przepis na sukces od Łukasza Jakóbiaka

Strefa szkoleniowa to z kolei rozbudowana agenda i kilkanaście otwartych debat oraz certyfikowanych szkoleń career building, skupionych wokół tematyki rekrutacji i umiejętności miękkich. Gwiazdą tej edycji Absolvent Talent Days jest Łukasz Jakóbiak – obecnie najbardziej pożądany prowadzący w Polsce. Łukasz nie tylko poprowadzi debaty na scenie głównej, ale także uświetni wydarzenie swoim słynnym, autorskim szkoleniem motywacyjnym. Prelekcję poprowadzi też Konrad Kruczkowski, autor wielokrotnie nagradzanego bloga www.haloziemia.pl, na stałe współpracujący z portalem Onet.

W tym sezonie nie zabraknie również ulubionych i najchętniej odwiedzanych przez studentów i absolwentów przestrzeni: networkingu z przedstawicielami największych firm w Polsce, konsultacji CV ze specjalistami oraz możliwości wykonania profesjonalnego zdjęcia do aplikacji.
 
Do zobaczenia na Absolvent Talent Days!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
masakrycyzna
Lutowa Masa Krytyczna – informacja
#pelniazycia festiwal
Jemy w Łodzi Pasta&Kluchy Fest

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*