A Strange Hour with Alan Wilder & Paul Kendall w Wytwórni

recoil20 kwietnia o godz. 20 w klubie Wytwórnia rozpocznie się koncert Recoil „Selected” Events 2010 – A Strange Hour with Alan Wilder & Paul Kendall.

Recoil to projekt muzyczny Alana Wildera, byłego członka zespołu Depeche Mode. Alan jest klasycznie wykształconym muzykiem oraz uznanym współczesnym producentem muzycznym. Recoil zadebiutowało w 1986 roku eksperymentalną EPka z dwoma utworami.

W latach 1992-1993 Wilder skoncentrował się na pracy z Depeche Mode, które nagrywało wtedy album ‘Songs Of Faith And Devotion’, owacyjnie przyjęty przez krytyków i triumfujący na listach przebojów, m.in. w Wielkiej Brytanii, USA i Niemczech. Chociaż zespół był wtedy u szczytu sławy, w czerwcu 1995 roku, po 14 latach bycia integralną częścią jednego z najbardziej wpływowych i uznanych zespołów w historii muzyki, Alan Wilder podjął trudną, lecz nieuniknioną decyzję o opuszczeniu Depeche Mode.

Teraz, po raz pierwszy od opuszczenia Depeche Mode, przy okazji promocji mającego się wkrótce ukazać albumu ‘Selected’, Alan Wilder po raz kolejny wyrusza w trasę koncertową, by dzielić się swoimi muzycznymi dokonaniami.

bilety:
–   z kartą Klubu Wytwórnia 40,00 zł
–   bez karty Klubu Wytwórnia 50,00 zł

/informacje prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *