Teatr Komedii Impro w Łodzi zaprasza 14 lutego o godz. 19 na premierowy, niepowtarzalny, zabawny i improwizowany wieczór walentynkowy „A niech Cię Kupidyn trafi!”. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Impro”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety i swoje imię i nazwisko, a także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Teatrowi Komedii Impro w Łodzi – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 11 lutego 2022 o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi spektaklu – Teatrowi Komedii Impro w Łodzi. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Spektakl nie ma ustalonego scenariusza, a o tym, co wydarzy się na scenie, zadecyduje publiczność. – Może będzie to spektakl o dziwnej miłości, bo przecież ma ona wiele twarzy. To może być miłość nauczyciela do kredy, albo rolnika do płodów rolnych – mówi Jacek Stefanik, dyrektor artystyczny Teatru Impro w Łodzi, który wie, że widzowie potrafią wyznaczyć aktorom zaskakujące role i zadania do wykonania na scenie. – Ze swojej strony przygotujemy cytaty o uczuciach, zapytamy widzów o ich historie miłosne, być może poznamy także jakieś wpadki randkowe – zastanawia się.

Choć przedstawienie odbędzie się w dzień zakochanych, to nie jest ono tylko dla tych, którzy lubią i obchodzą to zwyczajowe święto. – Na walentynki w krzywym zwierciadle zapraszamy nie tylko pary, ale wszystkich, którzy chcą się po prostu dobrze bawić. A jeśli ktoś przyjdzie sam, to być może właśnie na naszym spektaklu trafi go Kupidyn, czyli rzymski bóg miłości – zastanawia się Jacek Stefanik.

Aktorzy jeszcze przed spektaklem rozdadzą widzom karteczki i poproszą o napisanie na nich przypadkowych zdań, które potem wykorzystają w jednej ze scen pod hasłem „Poznaj moich rodziców”. Artyści zapowiadają też, że w czasie wieczoru nie zabraknie improwizowanych piosenek.

***
Teatr Komedii Impro w Łodzi powstał na bazie zespołów Impro Atak oraz Impro Atak ITO (Internetowy Teatr Online), czyli grup improwizatorów, którzy na oczach publiczności tworzą przedstawienia używając do tego jedynie wyobraźni i sugestii padających z widowni. TKI regularnie występuje na scenie teatru repertuarowego, uczestniczył także w ubiegłorocznych Kaliskich Spotkaniach Teatralnych. Teatr stworzył i ukształtował Jacek Stefanik. Od 2018 roku zespół w każde wakacje, wraz z innymi improwizatorami, współtworzy Wioskę Artystyczną Janowo koło Rewala. Wystawiono tam 240 spektakli improwizowanych, które obejrzało 23 tys. widzów.

Zespół nie przyjmuje od publiczności sugestii religijnych, politycznych oraz takich, które mogłyby w jakikolwiek sposób urazić widza. Aktorzy wybierają głównie pozytywne propozycje, stroniąc od wulgaryzmów. W przedstawieniu bierze także udział muzyk improwizator.

Walentynkowy spektakl rozpoczyna się 14 lutego o godz. 19 w łódzkim Monopolis (ArtKombinat, ul. Kopcińskiego 62a). Bilety dostępne są na stronie bilety.janowo.art oraz bezpośrednio w kasie przed spektaklem.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
bavo
Szczególnie teraz, na wiosnę (zakończony)
Mój dług w Kinie Helios (zakończony)
billiejean1
Weekend w New Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*