plakat59. Tattoofestival Łódź to wydarzenie z tradycjami, lecz dotychczasowa lokalizacja ograniczała jego rozwój, w tym roku organizatorzy mają przyjemność gościć Was w awangardowych wnętrzach nowej Hali Expo Łódź zlokalizowanej przy al. Politechniki 4. 22-23 Października 2016 – Widzimy się w Łodzi.

Mamy dla Was 10 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Tattoo”, w treścimaila podacie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie, dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 19 października o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają autorzy najciekawszych mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

Ogrom powierzchni ekspozycyjnej sprawił, że jako pierwsi w Polsce zrywamy z nudną formułą Tattoo Konwencji – drętwymi imprezkami dla hermetycznego grona przyjaciół wyróżniającego się nawzajem – w tym roku zaszalejemy i oprócz atrakcji odbywających się na scenie głównej przygotowujemy dla Was:

– konkursy na najlepsze tatuaże,
– koncerty, pokazy, wystawy, wernisaże,
– strefę customowych aut, rowerów, motocykli,
– mini zlot food trucków – nie lada gratka dla amatorów kultury jedzenia ulicznego
– wspólnie wyłonimy Tattoo Miss Łodzi 2016,
– strefę Niemul’a – z bezpłatną poduszką kaskaderską !
– strefę street wear,
– stoisko Brush Barber Shop,
– graffiti jam,
– strefę Polish Tattoo Museum
– strefę chillout w której wypoczynek umilą wam darmowe drinki od Jamesona przełamane skreczem najlepszych polskich Dj/ów.

ŁTD 2016 to event supportowany przez artystów dla artystów, w jego promocję zaangażowały się gwiazdy polskiego kina, sportowcy, muzycy i blogerzy- możecie się ich spodziewać w tłumie odwiedzających nas gości!

Łódzki festiwal tatuażu to wydarzenie o charakterze lifestylowym, nasi goście nie muszą martwić się o opiekę nad swoimi maluchami – Wydziaramy Twoje dzieci !!! – nie naruszając ciągłości ich naskórka 😉 O najwyższy poziom bezpieczeństwa jak i atrakcji waszych pociech zadbają animatorzy z łódzkiego centrum Vera Kids.

Tatuaż to piękna sztuka dla każdego! Co roku nasze wydarzenie odwiedza około 5500 osób co sprawia, że wspólnie z wami przełamujemy stereotypy i uświadamiamy społeczeństwo o tym ,że tatuaż to sztuka, a nie piętno wpisane w skórę !

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Leszek_Moder_04082011-5344gw
Możdżer – Danielsson – Fresco (zakończony)
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Powstanie Warszawskie w Kinie Helios (zakończony)
repertuar_styczen_2016
Halokultura – styczeń 2016 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*