Z okazji 80. Urodzin Batmana 15 września w Łodzi zostanie zorganizowana gra miejska TamTu – „Urodziny z Superbohaterami!”. Tematem przewodnim gry będą oczywiście bohaterowie DC Comics i ich przygody.

To nie tylko obchody rocznicy powstania jednego z najbardziej rozpoznawalnych superbohaterów – już za niespełna trzy tygodnie w Ec1 stanie wystawa poświęcona Batmanowi, Supermanowi i Wonder Woman „Sztuka DC. Świt superbohaterów”. Gra miejska jest także formą wejścia w świat współczesnej mitologii herosów z ekranów kinowych i komiksów jeszcze przed otwarciem tej wystawy. W tym samym dniu więcej atrakcji – także odsłona tej samej gry miejskiej – związanych z Batmanem czeka na osoby odwiedzające Dworzec Centralny w Warszawie.

Gry miejskie to sprawdzona i lubiana forma aktywności, która bardzo angażuje uczestników – mówi Justyna Kociszewska, odpowiedzialna za promocję wystawy „Sztuka DC. Świt Superbohaterów”, która od 27 września 2019 r. zagości w murach Hali Maszyn EC1. – Dlatego zaproponowaliśmy właśnie taką atrakcję urodzinową. Dzięki temu gracze poznają lepiej swoje miasto a jednocześnie sprawdzą wiedzę na temat ulubionych postaci ze świata superbohaterów.

W Łodzi zabawa odbędzie się w 3 turach, o godzinach: 11.00, 14.00 i 17.00.
Mogą mogą brać udział zespoły (od 1 do 6 osób), które zgłoszą swój udział wcześniej poprzez system rejestracyjny na stronie https://tamtu.asysto.pl/wizyta/krok1. Rozgrywka trwa 60 min.
Ilość miejsc ograniczona!
Start i meta ulokowane zostały przy wejściu do Planetarium Ec1 – (wejście od ul. Hasa).
Pytania rozmieszczone będą w przestrzeni miasta w pobliżu Centrum Nauki i Techniki EC1
Na zwycięzców czekają nagrody!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
logomksiazkomaniak_zolte
Mały Książkomaniak – listopad 2013
Publiczne czytanie komiksów w EC-1
KsiegoZbior_-_plakat
KsięgoZbiór na Piotrkowskiej

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*