noc_witojaska_w_zoo_20110625_1629699648Łódzki Ogród Zoologiczny istnieje już 77 lat i jak co roku postanowili uczcić urodziny wraz ze zwiedzającymi. W najbliższą niedzielę, 20 września, w godz. 11-17 zapraszamy na imprezę urodzinową. Tego dnia wstęp będzie bezpłatny.

Podczas urodzin organizatorzy proponują liczne atrakcje zarówno dla małych, jak i dużych gości. Wioska indiańska, paintballa laserowy, gry zręcznościowe, animacje artystyczne, pokazy judo, pokazy taneczne, fotobudka to tylko część atrakcji przygotowanych na ten wyjątkowy dzień. Zachęcają również do udziału w konkursach i warsztatach edukacyjnych. W ZOO będzie można spotkać bohaterów popularnych filmów dla dzieci, a nawet spróbować swoich sił przy stworzeniu własnego filmu. Na imprezę urodzinową zawitają również Wilki Łódzkie, czyli drużyna futbolu amerykańskiego.

28 sierpnia przyszła na świat w łódzkim ZOO mała tapirka. Nie posiada jeszcze imienia, bo tradycją stało się już, że ZOO prosi o pomoc w jego wyborze sympatyków. Propozycje imion rozpoczynających się literą „G”, można przesyłać w dniach 21-28. września br., wyłącznie drogą e-mailową na adres m.kaczmarska @zzm.lodz.pl. Spośród nadesłanych propozycji wyłonią pięć najczęściej powtarzających się, które zostaną przedstawione na profilu ZOO Łódź, na Facebooku, a zwycięży to, które zbierze najwięcej głosów.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
kalejdoskop_folkloru
Kalejdoskop Taneczny w Parku Julianowskim
Gniew łódzkich kobiet. Obchody rocznicy marszu głodowego
pokebranie
Wielkie Pokebranie w Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*