gwne2

Znane formy odkryte na nowo, zmodyfikowane i udoskonalone. Umiejętna, oparta na wiedzy i znakomitym warsztacie krawieckim zabawa modą to podstawa sukcesu każdego projektanta.

Designer Avenue to esencja FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Podczas trzydniowego maratonu pokazów swoje kolekcje prezentują polscy projektanci ubioru oraz goście specjalni z zagranicy. Przegląd, skondensowany w jednym miejscu i czasie, tworzy niezwykły spektakl kreatywności oraz różnorodności w podejściu do mody

Projektantka i stylistka. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Warszawie i Londynie. Brała udział w prestiżowych warsztatach „Kreowanie Nowych Koncepcji w Modzie” w londyńskim Central Saint Martins, a także tworzyła kostiumy do sztuk teatralnych.

Kolekcja na sezon SS 2013 przenosi nas do czasów przełomu lat 70. i 80., kiedy to na ulicach amerykańskich miast królowała moda na fitness, a wszystkie kobiety chciały wyglądać niczym Jane Fonda. Kurtki o sportowym kroju, luźne spodnie i tuniki czy kobiece sukienki wykonane czy to z miękkiej dzianiny czy srebrnego poliuretanu to kwintesencja połączenia nowoczesności ze stylem retro.

tekstII

(Fot. Agata Kobierska)

Pamiętajcie, że podczas październikowej edycji FashionPhilosophy możecie odwiedzić Showroom w którym czeka na Was ponad 80 stoisk. Kolekcje uznanych designerów oraz debiutantów a także stoiska uczestników projektu Re-Act Fashion znajdują się w Showroomie Projektantów. Są to premiery na sezon wiosna-lato 2013, które w oficjalnej sprzedaży dostępne będą dopiero za pół roku.

Dodatkowo, czekają na Was stoiska firm i marek, oferujących kolekcje w większych seriach a także wzory w edycjach limitowanych. Showroom zlokalizowano na terenie miasteczka Fashion Week w Kompleksie Centrum Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (Księży Młyn, ul. Tymienieckiego 22/24).

Godziny otwarcia Showroomu: sobota 11:00-23:00, niedziela 11:00-20:00.

Więcej o kolekcjach Wioli Wołczyńskiej – www.wiolawolczynska.com

(Tekst na podst. mat. prasowych; Fot. Agata Kobierska)

Więcej o Fashion Week Poland na Plastrze Łódzkim!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_3273
Konkurs im. Strzemińskiego – Projekt 2015 (foto)
Wiens_Elsbet_-_From_the_sea
Nadbałtyckie Triennale Miniatury Tkackiej (foto)
Łódź Design Festival 2019 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*