DSC_4814

To właśnie tutaj 82 wystawców prezentuje modę dla każdego. W Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, przy ul. Tymienieckiego 22/24 można kupić najmodniejsze ubrania z autorskich kolekcji, a dodatkowo biżuterię, torby i rozmaite akcesoria.

Kolejna edycja znów otwiera swoje podwoje dla wszystkich spragnionych oryginalnych i niepowtarzalnych rzeczy prosto od projektantów. Jest w czym wybierać. Na klientów czeka atrakcyjna bielizna od Rilke w cenie już od 75 zł. Można będzie także zaopatrzyć się w najmodniejsze torby od Goshico i Antbags. Natomiast do zwiewnej spódnicy z Fanfaronady na pewno uda się dobrać zaskakujący naszyjnik czy topową opaskę. Marka Animal Kingdom przygotowała po raz kolejny dedykowaną biżuterię specjalnie dla FashionPhilosophy

Godziny spędzone w Showroomie to nie tylko udane zakupy, ale także doskonały czas na zawarcie ważnych i inspirujących znajomości z designerami, stylistami, dziennikarzami, blogerami oraz innymi pasjonatami mody.

Wizyta tutaj to wejście w świat projektantów i najmodniejszych marek, który z początkowych 10 stoisk rozrósł się obecnie ponad ośmiokrotnie. Kiedyś był to tylko dodatek do pozostałych wydarzeń, a teraz jest to idealna platforma do nawiązywania kontaktów i negocjacji biznesowych.

DSC_4809

(Fot. Agata Kobierska)

Przed projektantami otwierają się tam nowe możliwości marketingowe. Designerzy mają szansę na konfrontację swoich talentów z gustami odbiorców. A jak oceniają Showroom sami zainteresowani? – Mija pół roku od mojego udziału w tym projekcie, a nadal zbieram profity z tych paru dni: zaproszenia do sesji, propozycje współpracy, czy zamówienia. Poza tym te emocje… fenomenalne doświadczenie! – opowiada projektantka Anna Wiszniewska.

Cóż dodać więcej? Zapraszamy w dniach 25–28.10.2012, ŁSSE, ul. Tymienieckiego 22/24!

(Tekst na podst. mat. prasowych; Fot. Agata Kobierska)

Więcej o Fashion Week Poland na Plastrze Łódzkim!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_8019
Prime Time 2014 w Centralnym Muzeum Włókiennictwa (foto)
IMG_4381
Łódź Design Festival 2016 (foto)
glowne_concept
8. FashionPhilosophy Fashion Week Poland: SHOWROOM

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*