DSC_6125

Kobiecość ujęta w ramy nowoczesności. Kolekcja Natalii Jaroszewskiej to esencja wyszukanej elegancji skompilowanej z wygodą – wymogiem współczesnej codzienności.

Designer Avenue to esencja FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Podczas trzydniowego maratonu pokazów swoje kolekcje prezentują polscy projektanci ubioru oraz goście specjalni z zagranicy. Przegląd, skondensowany w jednym miejscu i czasie, tworzy niezwykły spektakl kreatywności oraz różnorodności w podejściu do mody

Natalia Jaroszewska – Absolwentka ASP w Łodzi. Projektuje od 2001 r. Magazyn ELLE uznał ją za jedną z nadziei polskiej mody. Napisała książkę wydaną pod patronatem Muzeum Historii Polski „Chłopczyce, uwodzicielki , damy – polska moda Międzywojnia”. Jej styl określany jest jako 200% kobiecości, a sama projektantka podkreśla, że najważniejsze jest dla niej dopasowanie kreacji do indywidualnych cech klientki, parafrazując słowa Coco Chanel „nie ma kobiety, nie ma sukienki”.

Jaroszewska reprezentowała Polskę m.in. na międzynarodowych warsztatach mody w Londynie, zorganizowanych przez ambasadę Wielkiej Brytanii. Jej kolekcje prezentowały m.in. Fashion TV, TVN24. Jest projektantką strojów dla wielu gwiazd polskiego kina m.in. Joanny Brodzik, Katarzyny Cichopek, Agnieszki Dygant, Karoliny Gruszki oraz Katarzyny Bujakiewicz.

DSC_6312

(Fot. Agata Kobierska)

Pamiętajcie, że podczas październikowej edycji FashionPhilosophy możecie odwiedzić Showroom w którym czeka na Was ponad 80 stoisk. Kolekcje uznanych designerów oraz debiutantów a także stoiska uczestników projektu Re-Act Fashion znajdują się w Showroomie Projektantów. Są to premiery na sezon wiosna-lato 2013, które w oficjalnej sprzedaży dostępne będą dopiero za pół roku.

Dodatkowo, czekają na Was stoiska firm i marek, oferujących kolekcje w większych seriach a także wzory w edycjach limitowanych. Showroom zlokalizowano na terenie miasteczka Fashion Week w Kompleksie Centrum Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (Księży Młyn, ul. Tymienieckiego 22/24).

Godziny otwarcia Showroomu: niedziela 11:00-20:00.

Więcej o kolekcjach Natalii Jaroszewskiej – www.jaroszewska.eu

(Tekst na podst. mat. prasowych; Fot. Agata Kobierska)

Więcej o Fashion Week Poland na Plastrze Łódzkim!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
jeremy-scott-adidas-preview-1
Fashion Week Poland 2011 – JEREMY SCOTT dla adidas ORIGINALS (foto)
musthave
Wyróżnienia must have 2015 przyznane
IMG_5570
Gala Mody w Akademii Sztuk Pięknych (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*