6. Łódzka Noc Muzyki – Temper Temper, Martyr (foto+wideo)

W czwartek, 29 października w Woolturze odbyła się kolejna odsłona 6. Łódzkiej Nocy Muzyki. Tym razem wystąpili: Temper Temper oraz Martyr.

Temper Temper to elektroniczny zespół rockowy z Łodzi. Zespół reaktywował się po dwóch latach w nowym składzie. Kwartet łączy w sobie mocne brzmienie gitary z muzyką elektroniczną, aby dać ci orzeźwiające i cierpkie kopnięcie w głowę.

Początki jednoosobowego projektu muzycznego Martyr sięgają roku 2018, kiedy to po raz pierwszy poważnie zainteresowałem się produkcją muzyki. Od tamtej pory staram się szlifować swoje umiejętności muzyczne oraz wokalne, co zaowocowało wypuszczeniem 23 lipca tego roku debiutanckiego albumu na platformie Bandcamp. W swojej twórczości staram się zawrzeć wpływy starej elektroniki (synthpop) połączonej z nowofalowym brzmieniem dark electro. Nigdy wcześniej nie było mi dane wystąpić na żywo przed publicznością.

Łódzka Noc Muzyki finansowana jest ze środków Urzędu Miasta Łodzi – Małe Granty. Zespoły walczą o póle nagród w wysokości 3 tys. złotych.

/fot. Szymon Wiśniewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *