6. Łódzka Noc Muzyki: Lucas Flint, Jeleń i Najpiękniejsza Para Piersi (foto)

Za nami druga odsłona tegorocznej, szóstej edycji Łódzkiej Nocy Muzyki. W czwartek, 8 października w Woolturze wystąpili: Lucas Flint, Jeleń i Najpiękniejsza Para Piersi. Projekt realizuje Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki z dotacji Urzędu Miasta Łodzi – Małe Granty.

Lucas Flint to projekt artystyczny Łukasza z Polski wypełniony nostalgią, ironią i spokojnymi brzmieniami lo-fi. Jest to zbiór piosenek pisanych w latach 2015-2019, zawierający prywatne przemyślenia i intymne historie autora. Poza Lucasem na scenie pojawili się tym razem Kryowake i Alakaymoon.

Jeleń to solowy projekt łączący rap z gitarą klasyczną. Jeleń to producent, gitarzysta, realizator dźwięku i tekściarz, tworzący muzykę w wielu gatunkach, od lekkiej, gitarowej, śpiewanej, poprzez niewygodną prawdę rzucaną na brudnych oldschoolowych bitach na thrash metalowym graniu kończąc

Najpiękniejsza Para Piersi to młody, energetyczny zespół tworzący muzykę na pograniczu jazzu, rockabilly i punka. Są zafascynowani twórczością Krzysztofa Komedy czy Tadeusza Konwickiego.

Za tydzień, 15 października od 19 zagrają: Kisu Min, Mojo Pin, Solution i Terapia. Wstęp na koncerty jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *