594. Urodziny Łodzi: Brodka i O.S.T.R.

urodzinylodzi

594. Urodziny Łodzi uświetnią koncerty Brodki i O.S.T.R. Artyści wystąpią na placu Wolności drugiego dnia urodzin – 29 lipca.

Folkowa siła z punkową energią, czyli Monika Brodka, zagra 29 lipca na placu Wolności podczas Urodzin Łodzi Większość z nas pamięta, jak Brodka brawurowo wygrała program „Idol”. Jej żywiecka dusza nie dała się jednak spacyfikować i wokalistka nie stała się kolejną gwiazdką pop, która śpiewa to, co każą jej producenci talent-show, co udowodniła, wydając „Grandę”.

Dziś Brodka pokazuje, jak wielowątkowa potrafi być muzyka popularna; żeni pop z elektroniką, elementy folkowe miesza z postpunkową energią, czerpie z bogatej historii muzyki świata. Podczas jej koncertów nie sposób się nudzić. 29 lipca na scenie na placu Wolności wystąpi pewna siebie i gotowa na artystyczne eksperymenty artystka.

Jeden z czołowych artystów polskiego hip-hopu, niekwestionowany król freestyle’u – Adam O.S.T.R. Ostrowski będzie gwiazdą 594. Urodzin Łodzi. Na placu Wolności usłyszymy go 29 lipca Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

O.S.T.R. pochodzi z muzycznej rodziny, urodził się i wychował w Łodzi. Rozpoczynał karierę w kilku lokalnych zespołach, ale szybko dał się poznać reszcie kraju w konwencji solo. Przebił się jako niekwestionowany lider konkursów improwizowanego rap.

Dodajmy, że pierwszego dnia, 28 lipca, wystąpią: Hey, Natalia Nykiel i Rezerwat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *