59 Aukcja Promocyjna

W sobotę 15 stycznia odbędzie się 59 Aukcja Promocyjna w ramach, której będą sprzedawane obrazy, grafiki i ceramika artystyczna twórców młodego i średniego pokolenia. W większości są oni absolwentami łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego. W ofercie jest 120 obiektów reprezentujących różne kierunki w sztuce. Malarstwo realistyczne, utrzymane w duchu postimpresjonizmu uprawiają Sławomir Siciński i Agnieszka Figurska, sztukę abstrakcyjną reprezentują Dominik Janyszek i Jonasz Koperkiewicz. Spośród kilkudziesięciu artystów, którzy biorą udział w aukcji każdy ma swój rozpoznawalny styl i ulubioną technikę. Uwagę kolekcjonerów zwrócą zapewne prace Tatsiany Bulyhy, Magdaleny Połacik, Moniki Synak, Michała Wasiaka i Piotra Woźniaka.

Od kilku aukcji coraz większym zainteresowaniem cieszą się obiekty ceramiczne autorstwa Agaty i Krystyny Bąceli oraz Pauli Solańskiej. Cechą wspólną wszystkich oferowanych na sprzedaż dzieł jest niska, zachęcająca do kupowania cena wywoławcza – obrazy od 400 do 700 zł, a grafiki i ceramika już od 150 zł.

Oferta prezentowana jest w salonie firmy przy ul.Wschodniej 69, na I piętrze oraz na stronie www.ryneksztuki.eu. Licytować będzie można przez telefon lub internet poprzez portale www.onebid.pl i www.artinfo.pl.

Osoby zainteresowane osobistym uczestnictwem w aukcji, ze względu na pandemię, proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny – 42 630 4779. Początek aukcji w sobotę o godz.12:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *