urodzinyzakaUrodzinowe audycje, koncerty oraz muzyczna niespodzianka podczas Święta ulicy Piotrkowskiej – to wszystko czeka na Was w maju 2015 w ramach 56. urodzin Studenckiego Radia Żak Politechniki Łódzkiej.

Jednym z najważniejszych punktów świętowania jubileuszu jest specjalna ramówka, która trwa dokładnie tyle godzin, ile lat kończy radio. W tym roku urodzinowa ramówka potrwa aż 56 godzin. Start 22 maja o godz. 15.

To wyjątkowy czas na naszej antenie, oznacza powrót prowadzących, którzy przed laty tworzyli społeczność Studenckiego Radia ŻAK Politechniki Łódzkiej. Dla nas to również czas wielu spotkań, wspomnień i sentymentalnej podróży wstecz.

Bez wątpienia, jedną z cech urodzinowej ramówki jest ogromna różnorodność. Zróżnicowanie tematów i gatunków muzycznych to efekt wspólnej pracy wielopokoleniowej, wyjątkowej społeczności Studenckiego Radia ŻAK Politechniki Łódzkiej. Ostatnia godzina specjalnej ramówki rozpocznie się w niedzielę o godzinie 22 i będzie podsumowaniem kolejnej edycji antenowych urodzin radia.

W trakcie 56 godzin specjalnego programu pojawią się osoby, które przed laty działały w Żaku, natomiast obecnie pracują w profesjonalnych rozgłośniach. Wśród nich Marcin Pośpiech z Programu Trzeciego Polskiego Radia, czy Krzysztof Babij, Kierownik Redakcji Nowych Mediów w Radiu Łódź.

To jednak nie wszystko. 28 maja o godz. 20 w Niebostanie rozpocznie się koncert – Iza Lach + afterparty: Tsar Poloz, Bednarz, Blumental. Dwa dni później o godz. 20 w Pasażu Rubinsteina, w ramach Święta Ulicy Piotrkowskiej odbedzie się koncert niespodzianka.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lata
Puszczamy Latawce w Parku Poniatowskiego
KOMPAS – Konferencja O Metodach Pamięciowych i Aspektach Samodoskonalenia
grohman
Piknik u Grohmana 2017

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*