Port_Lodz_5._urodziny_128 i 29 marca Port Łódź świętować będzie swoje 5. urodziny. Z tej okazji centrum zaplanowało moc atrakcji dla swoich klientów. Urodzinom towarzyszyć będzie także wizyta plejady polskich gwiazd. Klienci będą mogli zobaczyć na żywo, otrzymać autograf i zrobić sobie zdjęcie z Magdą Gessler, Natalią Siwiec, Kubą Wesołowskim, Margaret, Maciejem Musiałem, Mają Sablewską, Mateuszem Jarzębiakiem „Góralem” oraz Donatanem i Cleo.

Przez cały marzec w Porcie Łódź trwają obchody 5. urodzin centrum. Rozpoczęła je wielka urodzinowa loteria. W puli nagród znalazło się aż 5000 nagród, a wśród nich Citroën C4 Cactus. Teraz na klientów centrum czeka kolejna urodzinowa atrakcja. Na ostatni weekend marca zaplanowana została bowiem 2-dniowa impreza, w której udział wezmą najpopularniejsze polskie gwiazdy. 

W Porcie Łódź pojawią się artyści i celebryci znani z pierwszych stron gazet. W sobotę będzie to Magda Gessler, Natalia Siwiec i Jakub Wesołowski. Pierwszy dzień imprezy urodzinowej uświetni występ Margaret. Z kolei w niedzielę klienci będą mogli spotkać się z gwiazdą serialu rodzinka.pl – Maciejem Musiałem, znaną stylistką – Mają Sablewską oraz uczestnikiem programu Top Model – Mateuszem Jarzębiakiem „Góralem”. Niedzielne świętowanie zakończy występ Donatana i Cleo.

Na terenie centrum zaaranżowane zostaną dwa „Kąciki Gwiazd” – w jednym z nich będzie można otrzymać autografy od ulubionych celebrytów, w drugim zaś zrobić sobie z nimi zdjęcia. Natomiast na scenie głównej, przez dwa dni imprezy, gwiazdy będą opowiadać o swojej karierze i pasjach. Dla przykładu Magda Gessler będzie uczyć gotowania Natalię Siwiec, a Maja Sablewska opowie o obowiązujących wiosennych trendach.

Urodzinową imprezę poprowadzi znana prezenterka telewizyjna Paulina Sykut-Jeżyna.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lmf_PLANSZA
Light.Move.Festival. 2017 – informacje
31. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier – Cyber Edition
Rozmawialnia AOIA

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*