4funtvKoncert Rafała Brzozowskiego, spotkania z prezenterami, casting TV, pokazy makijażu, iluzji i tańca – to tylko część atrakcji, które zaplanowano na najbliższą sobotę (4.02) w Manufakturze. Do wspólnej zabawy zaprasza telewizja 4FUN.TV!

Zastrzyk pozytywnej energii w środku zimy szykuje dla gości Manufaktury szalona ekipa 4FUN.TV. W sobotę (4.02) od godz. 11 w rotundzie galerii handlowej Manufaktury ta pierwsza społecznościowa telewizja muzyczna będzie m.in. szukać nowych twarzy! Na castingu wszyscy chętni będą mieli za zadanie jak najlepiej zapowiedzieć hity muzyczne, które można zobaczyć na antenie 4FUN.TV. Kto porwie osobowością i charyzmą jurorów? Kto oczaruje urokiem i pomysłowością? Być może w Manufakturze ujawni się przyszła gwiazda szklanego ekranu? Podczas jednego z takich castingów, do zespołu telewizji trafił jej aktualny prezenter Marcin Łukasik.

W sobotę w Manufakturze będzie można także spotkać inne gwiazdy tego kanału. Jedną z ciekawszych atrakcji będą sesje zdjęciowe i spotkania z gwiazdami – z Patricią Kazadi, siostrami ADHD i Olą Ciupą – już od 11:30, również w rotundzie.

Ekscytująco zapowiadają się pokazy iluzji w wykonaniu Rafała Walusza oraz fantastyczne warsztaty i pokazy taneczne z instruktorami Egurrola Dance Studio.

Miłośniczki makijażu powinny koniecznie odwiedzić stoisko AVON (przy windzie, obok H&M), gdzie wizażystki wykonają pokazowe makijaże, a przez cały dzień będzie można skorzystać z konsultacji i porad zarówno z zakresu pielęgnacji, jak i wizażu.

Ze sceny przez cały dzień prowadzone będą konkursy i quizy o tematyce muzycznej z nagrodami od 4FUNTV i Avon. Nagrody można będzie wygrywać również w konkursie Koło Fortuny. W rotundzie stanie również stanowisko do druku personalizowanych koszulek od 4FUN.TV, w strefie dla dzieci animatorzy poprowadzą gry i zabawy dla najmłodszych. Fajną pamiątką z udziału w wydarzeniu będzie też zdjęcie z fotobudki.

Na finał, o godz. 18 – zaplanowano koncert Rafała Brzozowskiego. Na pewno nie zabraknie największych jego hitów, m.in. „Tak blisko”, „Biegnij” czy „Masz obok mnie”. Po koncercie będzie można wziąć autograf artysty oraz oczywiście zrobić sobie pamiątkowe „selfie”.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_8028
Mamy Targ vol. 3 w Fabryce Sztuki
Noc spadających gwiazd w Ogrodzie Botanicznym
18738504_839134566236723_5894310039416183629_o
XV Łódź Street Food Festival – lato 2017
1 Komentarz
  • 6 lutego 2017 at 08:55

    Super!!!!
    Fotodubka zawsze zrobi rewelacyjne fotki podczas takich eventów.

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*