44 koty w Kinie Helios (zakończony)

18 października o godz. 10:30 Kino Helios zaprasza na Filmowe Poranki: 44 koty cz.3. Mamy dla Was dwa dwuosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Helios”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety, oraz swoje imię i nazwisko i datę – sobotę lub niedzielę i daną godzinę, a także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Kinowi Helios – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 16 października o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi projektu Filmowe Poranki: 44 Koty, cz. – Kinowi Helios mieszącemu się w Sukcesji. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Filmowe Poranki: 44 Koty, cz. 3, w niedzielę 18 października o godz. 10:30.

Zaprezentujemy zestaw bajek:

· Kosmo, koci astronauta

· Lampo i szalony wyścig

· Koty w czerni

· Pilou-ozaur

· Bongo na scenie

„44 koty” to włoski serial animowany dla najmłodszych widzów. Jest to bajka o codziennych perypetiach czterech kotów: Lampo, Milady, Pilou oraz Klopsika, którzy razem tworzą muzyczny zespół – Arcykoty. Pokazy swoich wokalnych umiejętności dają w garażu, który odwiedza ich wielu kocich przyjaciół, wraz z którymi przeżywają niebywałe przygody. Arcykoty są bardzo przyjazne, lubią pomagać innym i zawsze są gotowe do poświęceń, jest to zatem bajka, która nie tylko bawi, ale także uczy małych kinonamów.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają konkursy i zabawy na sali kinowej.

Na naszym kolejnym spotkaniu, gdzie tym razem będą z nami „44 Koty”, przygotowaliśmy dla wszystkich dzieci kocie atrakcje. Będziemy robili maski kotów, sprawdzimy, kto ma odcisk łapki jak prawdziwy kotek i wspólnie nauczymy się kociej piosenki.

Jednak, żeby nikomu nie brakowało dobrej zabawy, można będzie porysować, zagrać w kółko i krzyżyk, poukładać puzzle i poćwiczyć swoją celność.

Razem z nami będzie nasz partner, restauracja „Włoski temat”, który specjalnie na nasz poranek przygotuje pyszny słodki poczęstunek.

Jak zawsze dla wszystkich małe słodkości, konkursy i filmowe nagrody. A na koniec kolorowy balonik.

Zapraszamy serdecznie, zaczynamy już o godzinie 10: 00,a po poranku „Włoski temat” zaprasza do swojej restauracji ,galeria poziom 0.. Przyjdźcie koniecznie i spędźcie z nami niedzielny poranek.

Uczestnicy Filmowych Poranków!
Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!
Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Scenariusz wydarzenia:

· zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min]

· projekcja – zestaw bajek lub film [50-60 min]

Specyfika seansu filmowego:

· dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności

· pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]

Po seansie każdy uczestnik otrzyma „balonowy” upominek.

Zapraszamy również na kolejne Filmowe Poranki w dniu 8 listopada o godzinie 10:30! Tym razem zaprezentujemy zestaw filmów „Filmowe Poranki: Tomek i Przyjaciele, sezon 22, cz. 2.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *