44 Aukcja Promocyjna

W sobotę 9 lutego o godz.12:00 w siedzibie domu aukcyjnego Rynek Sztuki przy ul. Wschodniej 69 (I piętro) rozpocznie się 44 Aukcja Promocyjna. Na licytację zostanie wystawionych 126 obiektów, przede wszystkim obrazy, ale też grafiki i ceramika.

Ideą aukcji jest prezentowanie twórczości artystów młodego pokolenia, absolwentów łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w cenach zachęcających do kupowania. Odpowiadają one kosztom wytworzenia dzieł lub są mocno do nich zbliżone, przykładowo obrazy mają ceny wywoławcze od 300 do 500 zł, w zależności od wielkości, podobnie grafiki od 50 do 150 zł. W aukcji biorą udział malarze, którzy już zaznaczyli swoją obecność na rynku sztuki, jak Magdalena Połacik, Paulina Zalewska, Wojciech Piekarski czy Dominik Janyszek. Pomimo tego, że ich obrazy sprzedawane są przez galerie w cenach powyżej 2.000 zł, wyjątkowo na aukcjach promocyjnych można je licytować od znacznie niższych kwot.

Oferta aukcji jest dostępna na stronach internetowych www.ryneksztuki.eu, www.artinfo.pl i www.onebid.pl, zaś wszystkie dzieła można zobaczyć „na żywo” w siedzibie firmy Rynek Sztuki przy ul.Wschodniej 69

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *