41. Aukcja Promocyjna

W sobotę 7 lipca o godzinie 12:00 odbędzie się 41 Aukcja Promocyjna organizowana przez łódzki dom aukcyjny Rynek Sztuki. Tym razem, swoje dzieła zaprezentuje kilkudziesięciu artystów krążących po orbicie łódzkiego środowiska artystycznego, skupionego wokół Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego.

Liczba prac – przekraczająca setkę, stanowi nie tylko przekrój stylistyczny odzwierciedlający najświeższe idee artystów wyrażane w rozmaitych technikach, ale także niepowtarzalną okazję dla admiratorów sztuki, którzy będą mieli okazje nabyć prace w bardzo korzystnej cenie. Zgodnie z regulaminem, ceny wywoławcze dzieł odpowiadać będą kosztom ich wytworzenia, a ostateczne, wylicytowane, będą zależały jedynie od zainteresowania i ofert składanych przez uczestników aukcji.

Szeroki wachlarz prezentowanych dzieł – nie tylko tematyczny, ale także formalny, znajdzie uznanie zarówno wśród zwolenników przedstawień figuralnych, jak i abstrakcyjnych. Wśród malarzy biorących udział w licytacji dużą popularnością cieszą się prace artystek – Agaty Bajszczak oraz Izabeli Gałązki. Obrazy pierwszej z nich prezentowane były na wystawie indywidualnej „Me myself and I” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie (2017) oraz na licznych wystawach zbiorowych w Łodzi. Prace Izabeli Gałązki sprzedają się w przedziale od 1000 do 2000 zł, ale zgodnie z regułami aukcji w sobotę wystawi je za maksymalnie 350 zł.

Począwszy od 2 lipca, chętni będą mieli szanse by zapoznać się z ofertą w galerii domu aukcyjnego Rynek Sztuki przy ul.Wschodniej 69 (I piętro). Katalog prac dostępny jest również na stronach internetowych: www.ryneksztuki.eu, www.artinfo.pl, www.artprice.com oraz www.onebid.pl. Licytować można osobiście, przez telefon oraz drogą internetową.

Wstęp na aukcję jest wolny, wymagana jest jednak uprzednia rejestracja – można jej dokonać zarówno na miejscu, przed aukcją, jak również pobierając formularz dostępny na stronie internetowej organizatora.

Aukcja objęta jest patronatem honorowym Pani Rektor Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego, Profesor Jolanty Rudzkiej – Habisiak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *