Od 20 września można składać projekty w ramach Miejskiego Programu Mikrograntów. To IV edycja programu, w której mieszkańcy mogą zdobyć do 5 tys. zł dofinansowania do swoich lokalnych działań. 

Nabór potrwa 2 tygodnie, a więc zakończy się 2 października o godz. 16:00. Tegorocznym operatorem mikrograntów zostało Stowarzyszenie Społecznie Zaangażowani. Żeby zgłosić projekt, trzeba będzie wypełnić prosty formularz.

Przygotowując procedurę konkursową, kierowaliśmy się kilkoma podstawowymi założeniami. Po pierwsze, procedura nie może być skomplikowana, a formularz wniosku powinien być możliwie prosty i zrozumiały dla osób, które nie mają doświadczeń w tego typu działaniach. Po drugie, formularz powinien być tak skonstruowany, by w sposób przyjazny przygotowywać początkujących wnioskodawców do udziału w większych konkursach — mówi Agnieszka Reiske ze Stowarzyszenia Społecznie Zaangażowani. 

Wnioski będzie można składać w biurze projektu (Miejsce Spotkań, Łódź, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 9, bud. S, pok. S1) bądź drogą mailową na adres mikrogranty@spoleczniezaangazowani.pl (skany podpisanych wniosków).

Mieszkańcy mogą wnioskować o kwotę od 500 do 5.000 zł, a realizacja projektu powinna być zaplanowana w terminie pomiędzy 18 października a 20 grudnia 2021 r. Środki przeznaczone na IV edycję mikrograntów to 200 tys. zł. 

Wszyscy zainteresowani składaniem projektów zaproszeni są na spotkania informacyjne: w środę, tj. 15 września, o godz. 17.00 (Miejsce Aktywności Lokalnej, ul. Wólczańska 168) oraz w najbliższy piątek, tj. 17 września o godz. 18.00 (Miejsce Spotkań, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 9, bud. M, sala M11).

Zgłoszenia na spotkania przyjmowane są mailowo: mikrogranty@spoleczniezaangazowani.pl.

W razie wątpliwości informacji udziela Stowarzyszenie Społecznie Zaangażowani: w dni robocze w godzinach 13:00–19:00. 

 

 
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
swift11_032
Swift Styles 2011 (foto+wideo)
Ponad pół kilometra nowych zjeżdżalni na Fali (foto)
100-letnia Wigencja odzyskuje życie (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*