3r for Trinity – reggae w Dekompresji

plakatpjwa4W najbliższym czasie czekają łodzian trzy wielkie imprezy – koncerty organizowane pod wspólnym hasłem w  klubie Dekompresja. 24 kwietnia noc z muzyką reggae.

 
Vavamuffin, East West Rockers, Jamal, Marika, Indios Bravos, Anti Babylon System, Kacezet & Dreadsquad i LoveMuffin. Wszystkie te kapele wystąpią w ramach festiwalu 3r  for Trinity organizowanego przez Grupę Pan Jest Wielki.

PJW powstali w 2008 roku, najbardziej zasłynęli poprzez organizację bezalkoholowych dyskotek na terenie Łodzi. Teraz rozpoczynają przygotowania do festiwalu składającego się z trzech koncertów (24 kwietnia – reggae, 15 maja – rap, 19 czerwca – rock).

Pomysłodawcy akcji wierzą, że dobrze bawić można się bez alkoholu i drugów. Czy tak będzie? – przekonamy się w połowie kwietnia.

Impreza rozpocznie się o godz. 18 w klubie Dekompresja. Bilety wstępu wynoszą: 39 zł – w przedsprzedaży, 49 zł w dniu imprezy. Gdy zbierze się dziesięcioosobowa grupa zapłaci 300 zł.

Bilety do nabycia w Strefie Biletów (Łódź, ul. Piotrkowska 59),  Księgarni Jezuickiej (Sienkiewicza 60) i w Dekompresji (Łódź, ul. Limanowskiego 200). Wkrótce także do zdobycia na łamach naszego serwisu, który jest patronem medialnym festiwalu 3r for Trinity.Pamiętajcie


Reggae
24 kwietnia 2010:
Vavamuffin,
East West Rockers,
Jamal,
Marika,
Indios Bravos,
Anti Babylon System,
Kacezet & Dreadsquad,
LoveMuffin

Rap
15 maja 2010:
Molesta,
Pezet & Małolat,
Fokus,
Don Guralesko & Kasta,
Full Power Spirit,
Łona,
Małpa

Rock
19 czerwca 2010:
T. Love,
Akurat,
Armia,
Lao Che,
Farben Lehre,
Maleo Reggae Rockers,
Pneuma,
Zabili Mi Żółwia,
Anastasis

3 komentarze do “3r for Trinity – reggae w Dekompresji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *