Kino Helios Łódź zaprasza na super pokaz dla dzieci. Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Filmowe Poranki: Strażak Sam, cz. 2. W niedzielę 31 października o godzinie 10:30. W ramach zabawy mamy dla WAS DWA 2-osobowe zaproszenia na ten pokaz filmowy.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Helios”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety, oraz swoje imię i nazwisko, a także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Kinowi Helios – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 30 października o godz. 10, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi projektu Helios dla Dzieci – Kinowi Helios mieszącemu się w Sukcesji. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Filmowe Poranki: Strażak Sam, cz. 2. W niedzielę 31 października o godzinie 10:30 zaprezentujemy zestaw bajek:

 • Norman kontra pies pożarowy
 • Katastrofa na polance
 • Potworna mania
 • Czarodziej Wally
 • Książę w Pontypandy

„Strażak Sam” to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie Tytułowy bohater, Strażak Sam, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Filmowe Poranki. Tym razem będzie z nami Strażak Sam. Super przygody i mnóstwo dobrej zabawy.

W ramach naszego premierowego spotkania mamy dla Was moc atrakcji:

 • malowanie buziek
 • figurki balonowe
 • kącik malowanek

Specjalnie na tą okazję będzie z nami strażak z Państwowej Straży Pożarnej w Koluszkach, który pokaże i powie jak wygląda praca w straży pożarnej. Można będzie zobaczyć prawdziwy sprzęt, umundurowanie i sprawdzić w praktyce jak wykonuje się zadania.

Oczywiście nie zapomnieliśmy o Halloween, czekają na Was ‘’straszne maski” i ”cukierek czy psikus”. Miło nam będzie jeśli w tym dniu każdy przyjdzie przebrany za ulubioną postać z bajki a na pamiątkę zrobimy wspólne zdjęcie.

Zapraszamy serdecznie ma wyjątkowe spotkanie, zaczynamy już o godzinie 10:00.

Uczestnicy Filmowych Poranków!
Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!
Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Scenariusz wydarzenia:

 • zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min]
 • projekcja – zestaw bajek lub film [50-60 min]

Specyfika seansu filmowego:

 • dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
 • pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]

Po seansie każdy uczestnik otrzyma „balonowy” upominek.

Zapraszamy również na kolejne Filmowe Poranki w dniu 14 listopada o godzinie 10:30! Tym razem zaprezentujemy zestaw filmów „Filmowe Poranki: 44 Koty, cz. 8″.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
lasvegas
Disco Fever w Las Vegas (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*