30kiloW niedzielę, 5 czerwca o godz. 20 w Żarty Żartami rozpocznie się koncert formacji 30 Kilo Słońca i Mothertape. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „30 kilo”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 4 czerwca o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

☛ Mothertape (ambient)

Mothertape, duet tworzony przez Marka Kasprzaka i Maćka Jaciuka to eksperymentalna post-ambientowa elektronika. Płytę wydaną jesienią 2015 roku dla Plaży Zachodniej, przedstawiają jako „magiczny ambient, okultystyczne reminiscencje i wgląd w najgłębsze pokłady ludzkiego osamotnienia”.

ODSŁUCH: mothertape.bandcamp.com/

☛ 30 kilo słońca (post-rock)

30 kilo słońca reprezentujące kołobrzeską Plaże Zachodnią to trio poruszające się swobodnie pomiędzy jazzową psychodelią a ambientowymi pejzażami, wrzucając w to wszystko elementy noise i post-punkową energię.
„Spotkanie pierwotnej materii i zgiełku współczesnej cywilizacji. Grind free jazzowe trzęsienie ziemi, postrockowa melancholia i ambientowe przestrzenie. 30 kilo słońca”

ODSŁUCH: 30kiloslonca.bandcamp.com/

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Eter w Kinie Helios (zakończony)
IMG_3566
Edyta Bartosiewicz Acoustic Trio (zakończony)
twojnazawsze
Twój na zawsze w Cinema City (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*