3razylozkoW czwartek, 16 maja o godz. 20 w Teatrze Rozrywki Lutnia rozpocznie się pokaz spektaklu 3 razy łóżko. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenia.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Lutnia”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w poniedziałek (13 maja), o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od hooney9…. i via-ne…

W spektaklu na zmianę występują: Adrianna Biedrzyńska, Lucyna Malec, Anna Cieślak, Matylda Damięcka, Emilia Komarnicka, Mateusz Damięcki, Piotr Cyrwus, Marek Siudym, Piotr Skarga, Michał Lesień, Antoni Pawlicki.

On i Ona, mąż i żona w sypialni. Trzy potyczki, trzy ważne rozmowy, trzy przełomowe momenty w życiu pewnej pary. A wszystko pod jedną kołdrą. Gdyby pokusić się o stworzenie rankingu mebli, które odgrywają najważniejszą rolę w życiu człowieka, bez wątpienia łóżko znalazłoby się w ścisłej czołówce. Nic dziwnego zatem, że i małżeństwo ze sztuki Jana Jakuba Należytego rozgrywa swoje namiętności, wątpliwości, ważne decyzje i słabości właśnie w pościelowych dekoracjach.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
trio1small
Phishbacher New York Electric Trio w Improwizacji (ODWOŁANE!!)
ladiesnight
Ladies Night w Cinema City (zakończony)
Kamerdyner w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*