2faces2W sobotę, 4 marca o godz. 22w New Yorku rozpocznie się koncert formacji 2 Faces. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na koncercie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 2 marca o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

4. 03.2017 (sobota)
start godz. 22:00 Koncert zespołu 2 FACES
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

2Faces to grupa doświadczonych łódzkich muzyków, specjalizująca się w działalności coverowej. To symbioza oryginalnych charakterów i pasji do muzyki, która nie tylko łączy odmienne osobowości, ale również emanuje i zaraża pozytywną energią.
Styl, klasa wykonania i świetne brzmienie to główne priorytety zespołu. Różnorodne fascynacje muzyczne i odpowiedni, zróżnicowany stylistycznie repertuar, stanowiący „przekrój” największych hitów szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej, poczynając od lat 70-tych aż po lata współczesne, pozwalają na nawiązanie doskonałego kontaktu z szerokim gronem odbiorców – każdy znajdzie coś dla siebie.
2f Coverband tworzą:
Kasia Maciejewska – wokalistka, Hubert Krześlak- basista, Kamil Szewczyk – gitarzysta, Marcin Jagiełło – klawiszowiec, Kamil Stasiak – perkusista.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Minimaraton_Straznicy_Galaktyki
Minimaraton Strażników Galaktyki (zakończony)
repertuar_luty-1
Halokultura – luty 2016 (zakończony)
2faces2
Weekend w Nowym Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*