olimpiOd 1 do 4 lipca na terenie Polski odbędzie się 26. Wyścig Solidarności i Olimpijczyków. Łódzki etap zostanie zorganizowany w sobotę.

O godz. 10:30 wyścig wyruszy z Radomska, aby około 14:50 pojawić się w Pasażu Schillera. Wcześniej w Łodzi, o godz. 11:50, rozpocznie się 7. Mini Wyścig Solidarności. 10 minut po zakończeniu zawodów odbędzie się dekoracja zwycięzców.

UWAGA – zmiany w organizacji ruchu

Kolumna pojazdów poprzedzających kolarzy pojawi się w Łodzi, w sobotę (4 lipca) między godziną 13.50 a 14.20. Kolarze wjadą około 10 minut później, a na mecie na ul. Piotrkowskiej spodziewani są 14.30 a 15.

Kolumna wyścigu wjedzie do Łodzi ulicą Sanitariuszek, a trasa wyścigu będzie wiodła ulicą Maratońską do alei Unii Lubelskiej, dalej Konstantynowską, al. Włókniarzy, ul. Drewnowską, ul. Karskiego, ul. Ogrodową, ul. Nowomiejską do pl. Wolności i ulicą Piotrkowską aż do mety przy pasażu Schillera.

W momencie dojazdu kolarzy do mety na ulicy Piotrkowskiej – między godziną 14.25 a 15.00 na około 15 minut zostanie wstrzymany wjazd pojazdów z ulicy Zamenhofa na skrzyżowanie z ulicą Piotrkowską.

Wystąpią chwilowe zatrzymania ruchu poprzecznego na wymienionych ulicach do momentu przejazdu peletonu – maksymalnie do 20 minut.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
plakat_SWG_2015maly
Śledź Winter Games w Parku Staromiejskim
0023
V. Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików, Turniej Judo z okazji Dnia Dziecka
Finał Deskorolkowych Mistrzostw Polski 2020 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*