21 x Nowy Jork w Kinie Helios (zakończony)

Kultura_Dostepna_w_kinach_-_plakatW Kinie Helios Sukcesja co tydzień w czwartek o godz. 18.00 wyświetlane są polskie filmy, w ramach ,,Kultury Dostępnej w kinach”, która jest częścią ogólnopolskiego projektu pt. ,,Kultura Dostępna”.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na pokaz filmu 21 x Nowy Jork (9 listopada).  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Sukcesja”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 7 listopada o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

Głównymi organizatorami projektu są Narodowe Centrum Kultury oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego wraz z całą siecią kin Helios w Polsce. Skierowany on jest głównie do różnych grup społecznych, narażonych w pewien sposób na wykluczenie, które z różnych względów (problemy zdrowotne, niskie dochody, wiek, miejsce zamieszkania) mają problemy z uczestniczeniem w życiu kulturalnym. Dlatego bilety oferowane są w specjalnej cenie, 10 złotych dla każdego.

Lista filmów, które wyświetlone zostaną w najbliższym czasie w ramach projektu „Kultura Dostępna w kinach”:

Repertuar 8 edycji:
09 listopada – 21 x Nowy Jork
16 listopada – Konwój
23 listopada – Po prostu przyjaźń
30 listopada – Amok
7 grudnia – Moje córki krowy
14 grudnia – Królewicz Olch
21 grudnia – PolandJa
28 grudnia – Volta

Zapraszamy: www.kulturadostepna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *