2urodzinystandupW czwartek, 13 listopada o godz. 20 w Luce rozpoczną się drugie urodziny Stand-Up Łódź. Bilety kosztują 20 zł. Na tą okazję oprócz łódzkich reprezentantów w postaci Patryka Czebańczuka, Rafała Paczesia i Kamila Ozimińskiego przyjadą do Łodzi również goście.

Jasiek Borkowski – By zrymować, pierwszy dres Polski, ale carskiej, bo właśnie w tych czasach przeżywał swój renesans, podczas gdy w Renesansie przeżywał Oświecenie. Historyczne ścieżki przywiodły go do Łódzi, gdzie pokaże brak kompromisów, bezwzględność i zdecydowanie, cechy cenne u każdego terrorysty. I dentysty, podobne zawody. Absorpcja, absolut i abrewiatura.

Karol Modzelewski – Połowa Bękartów Stand-Upu. Obywatel świata. Niedoszły ninja, a mentalnie pirat wód Karaibskich. Człowiek, który rozciąga wyobraźnię widzów, stand-upem zahaczającym o abstrakcję. Ale też bez ciśnień. Bawi się tym, że bawi widownię, bo tylko o to w tym chodzi.
https://www.youtube.com/watch?v=acfDLJo0PN4</p> <p style="text-align: justify;">Łukasz „Lotek” Lodkowski – połowa Bękartów Stand-Upu. Warszawski Stand-Up'er. opowiada o tym co go irytuje w codziennym życiu. Ogólnie jak to Bękart uwielbia alkohol, kobiety i śpiew. No i oczywiście żeglarstwo i szeroko rozumianą tresurę.</p> <p style="text-align: justify;">{youtube}Y-6wZXAt7jQ

Aleksandra Szczęśniak – z Krakowa z Comedy Lab – Laboratorium komedii:
na kozackiej „Arenie stand-uperów” była trzecia, ale wszyscy wiemy, że kobiety zawsze mają pod górę. To schizofreniczna bezwstydnica z rozdwojeniem jaźni i słabością do tematów tabu. Twierdzi, że jest szalenie popularna… w kręgu własnej rodziny. Jednak gdyby to była prawda nie należałaby do klubu Comedy Lab w Krakowie.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
wjezdzamywbramy
Bramogranie Teatru Pinokio
stutt
Tuer Auf w Teatrze Studyjnym
Kura_nie_jest_ptakiem_mat._teatru
Kura nie jest ptakiem, Ukraina nie jest za granicą w Szwalni

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*