18. OtwARTa Wystawa (foto)

Od 25 maja do 9 czerwca trwała kolejna, 18 edycja OtwARTej Wystawy, festiwalu prezentującego szeroki zakres działań interdyscyplinarnych

Wydarzenia i wystawy odbywały się w Muzeum Książki Artystycznej i w galerii OFF Piotrkowska. Na festiwalu można było zobaczyć m.in. wystawę studentów z pracowni Podstaw Projektowania Graficznego ASP w Łodzi prowadzonej przez Tomasza Olszyńskiego i Karolinę Grudzińską, wystawę pod tytułem „Lice” organizowana przez koło naukowe „Lema” w ASP w Łodzi pod kierownictwem Szymona Kowalskiego, wystawę p.t. „Komunikat miejski” w której udział biorą Andrzej Chętko, Andrzej Miastkowski vel Egon Fietke, Bartek Smoczyński, Distort Visual, Franek Fiet, Darek Adryańczyk, Marcin Wilkoszewski, i studenci z pracowni PPG ASP.

Na otwarcie festiwalu zagrali Typo Machines Cru oraz odbyła się impreza pod kryptonimem Operacja Sowa IV Pre-Party 1 czerwca w Muzeum Książki Artystycznej zagrali: Eliza, Szklane oczy, Insania, Przyjaciele bawią się tam od lat, Lemur, Marynarze Łodzi, Kinior Balon i Pan Zbyszek, a po koncertach – SKVNISA Space Collective.

/autor Jacek Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *