Już niedługo świętujemy 14 urodziny FALI. Tym razem impreza odbędzie się w pirackim klimacie. Z tej okazji przygotowano mnóstwo atrakcji. Start o godzinie 11:00 w holu głównym.

Punktualnie w południe 14. rocznicę działalności Aquaparku uczcimy tortem i lampką bezalkoholowego szampana.

Dla łowców okazji przygotowano wyjątkowe promocje, które będą obowiązywały przez cały dzień:

  • bilet specjalny dla urodzonych 2 lutego – wejście do Strefy Basenowej w cenie 2zł/1h lub 4 zł/2h. Warunkiem skorzystania z promocji będzie okazanie kasjerowi aktualnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem w celu potwierdzenia daty urodzenia.
  • urodzinowe desery w Restauracji FALA w promocyjnej cenie 14 zł
  • rabat 14% na wszystkie zabiegi i masaże w Strefie SPA&Wellness

Przygotowano też specjalny konkurs pt. „14 pirackich skarbów”, podczas którego będziecie musieli wytężyć wzrok. Warto, gdyż do wygrania są atrakcyjne nagrody w postaci kuponów do sklepu internetowego Kubota Store. Wartość kuponu wynosi 50 zł.

Przez całą imprezę towarzyszyć Wam będą oczywiście…piraci, którzy chętnie zapozują do zdjęć pod jednym warunkiem – musicie przyjść z uśmiechem na twarzy i mnóstwem pozytywnej energii. Zrobienie pamiątkowych fotek ułatwi darmowa fotobudka.

Dla miłośników Strefy Saun przygotowaliśmy popołudnie i wieczór w urodzinowym wydaniu. Konkurs i wyjątkowe ceremonie to tylko namiastka tego co będzie czekać na Gości saunarium. Gdybyście nie zdążyli na urodzinowy tort nie martwicie się, gdyż w Strefie Saun będą na Was czekały poczęstunki w formie owoców i słodkości.

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
plakatwampiriada
Zostań przyjacielem Wampira – to już 25 raz!
offbeer_logo
OFFBEER – Łódzki Festiwal Piwa
feriewlodzi
Ferie w Łodzi 2015 – informator

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*