13._edycja_Nocy_Kina_PLAKATW piątek, 28 czerwca o godz. 23 w Silver Screenie rozpocznie się trzynasta edycja Nocy Kina. Do samego rana uczestnicy święta filmów zobaczą komedie, filmy obyczajowe, thrillery, horrory, romanse oraz kino akcji.

W repertuarze dla nocnych kinomaniaków znalazły się najważniejsze produkcje z minionego półrocza, a wśród nich: ostatni film Quentina Tarantino „Django”, „Szklana pułapka 5” z Brucem Willisem, film fantasy „Piękne istoty” oraz „Wróg numer jeden” z Jessicą Chastain. Wśród polskich produkcji znalazły się: thriller „Sęp” z Anną Przybylską i Michałem Żebrowskim oraz „Drogówka” Wojciecha Smarzowskiego. Na widzów, którzy niczego się nie boją czekają horrory: „Mama” i „Martwe zło”. Natomiast dobry humor zagwarantują komedie: „Wesele w Sorrento”, „Kocha, lubi, szanuje” oraz „Daję nam rok”.

Bilety w cenie od 17 do 21 zł już można nabyć w kasach biletowych oraz online.

Ponadto dla wszystkich klientów sieci Orange, Multikino przygotowało specjalna ofertę na zakup 2 biletów w cenie 1 na Noc Kina. W celu skorzystania z promocji, należy postąpić dokładnie jak podczas akcji „Środy z Orange”. Po wysłaniu SMS-a o treści NOC pod numer 241, klienci  otrzymują w odpowiedzi kod uprawniający do odebrania biletów na Noc Kina.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
bogowie
Premiery kinowe – październik 2014
30. Festiwal Mediów Człowiek w Zagrożeniu w Łodzi
Premiery kinowe – sierpień 2019

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*