13. FashionPhilosophy Fashion Week Poland: SHOWROOM (foto)

glowne_lis_fashion_201

Projekt Showroom to największa strefa Polskiego Tygodnia Mody, w której najlepsze polskie marki oraz projektanci mogą prezentować swoje kolekcje odzieży, akcesoriów i biżuterii tysiącom buyerów przybywających na Fashion Week Poland. W trakcie poprzedniej edycji strefę odwiedziło kilkanaście tysięcy gości.

Współdzieląc przestrzeń, projektanci otrzymują niepowtarzalną szansę zainteresowania swoimi projektami kilkunastu tysięcy indywidualnych międzynarodowych odbiorców. Dla gości imprezy to niepowtarzalna szansa kupna autorskich produktów bezpośrednio od twórców. Showroom to także doskonałe miejsce prezentacji dla firm mających w ofercie tkaniny, dodatki oraz akcesoria oraz technologie dla przemysłu mody.

Organizatorzy zaprosili projektantów do prezentacji kolekcji na sezon wiosna/lato 2016 w  Showroomie, który trwać będzie od 12 do 15 listopada 2016 r. Jesienna edycja Showroomu odbędzie się w nowej lokalizacji – WYTWÓRNI-  zrewitalizowanej dawnej łódzkiej Wytwórni Filmów Fabularnych. Mieszczący się przy ul. Łąkowej kompleks DoubleTree by Hilton to magiczne miejsce zarówno ze względu na jego historię, jak i rolę w promocji trendów w polskiej i światowej kulturze. Ten wyjątkowy  obiekt zapewnia najwyższe standardy dla odbywających się  tam wydarzeń.

DSC_8949

Fot. Agata Kobierska

SHOWROOM to miejsce dedykowane właśnie polskim młodym markom i projektantom, prezentującym autorskie kolekcje ubioru, biżuterii i akcesoriów. Umożliwia obejrzenie i zakup kolekcji modnych w aktualnym sezonie oraz kolekcji premierowych, dzięki czemu cieszy się ogromnym powodzeniem podczas każdej edycji polskiego tygodnia mody.

Jednodniowy bilet wstępu do strefy Showroom: 10 PLN (czwartek-sobota); (niedziela – wstęp wolny).

Bilety do nabycia w recepcji FashionPhilosophy Fashion Week Poland.

RECEPCJA SHOWROOM:

13.11 Piątek – 12.00-21.00

14.11 Sobota – 12.00-21.00

15.11 Niedziela – 12.00-17.00

(Tekst na podst, mat. prasowych; Fot. Agata Kobierska)

Więcej o Fashion Week Poland na Plastrze Łódzkim!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *