W sobotę, 15 października o godz. 17 w Filharmonii Łódzkiej odbędzie się koncert 12 Tenorów & Diva. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „12 Tenorów”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety i swoje imię i nazwisko, a także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki”. Zabawę zakończymy 12 października o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynały się od karo…szym… i rzew…

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu.

12 Tenorów & Diva to prawdziwa uczta dla zmysłów. Na jednej scenie 12 arcyzdolnych i przystojnych Tenorów, a crème de la crème tego wspaniałego koncertu – utalentowana i przepiękna Diva – Agata Sava. Podczas koncertu usłyszymy wybitne kompozycje pod batutą Maestro Woytka Mrozka w wykonaniu Woytek Mrozek Chamber Orchestra.

Koncert nie ma sobie równych, zarówno pod względem bogactwa wykonawców, barw, potęgi światowej wokalistyki, jak i poziomu wykonawczego. To unikatowa produkcja Woytek Mrozek Production we współpracy z Agencją Artystyczną MUZA.

Charakterystycznym dla koncertów 12 Tenorów & Diva jest wirtuozeria wokalu, kolor wielogłosowości, połączony
z humorem, dzięki czemu burzą oni stereotypowy obraz klasycznej muzyki wokalnej
i instrumentalnej, a usłyszymy ponadczasowe hity i wiele innych muzycznych niespodzianek.

12 Tenorów & Diva, to potęga wokalu, która wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym, potężnym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię na scenie, która udziela się publiczności.
Każde wydarzenie jest świętem muzyki wokalnej, a publiczność wprost uwielbia miły i autentyczny, sceniczny wizerunek wykonawców.

Zapraszamy wszystkich melomanów i miłośników wokalistyki na światowym poziomie, w klimatyczną podróż
w dobrym, muzycznym stylu.

Koncert w wykonaniu:
– Diva / Mezzosopran – Agata SAVA
– 12 Tenorów
oraz
– Woytek Mrozek Chamber Orchestra
– Dyrygent / klarnecista – Woytek MROZEK

Bilety:
– w kasie Filharmonii, tel. 42 664 79 79
– rezerwacja i zamówienia grupowe u Organizatora: tel. 531 531 001, bilety@agencjkamuza.pl
– on line, na: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ebilet.pl

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lysagoraa
Łysa Góra w Domu Literatury (zakończony)
HK_grudzien_16
Halokultura – grudzień 2016 (zakończony)
Sorry Boys w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*